• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Turnajové změny se blíží!

GorGlin

Veterán
Mno, na betě už to nějakou dobu je
Už nejde si říct tohle potřebuju tak tentokrát zabejcim.
Je fakt zvláštní číst že inno nechce aby se hráči zasekli.
Chápal bych to dřív, kdy lidi co potrebovali hodně svitkových relikvií plakali, protože na ně vyšel nejhorší turnaj.
Teď mi to přijde jako jen aby se něco dělo.
 

Hexik

Znalec fóra
ja nevim nijak zasadne jsem ten rozdil na bete nevnimala hrala jsem jako predtim, ale jestli to nejakym hracum pomuze urcite to bude fajn pro novacky ziskavat relikvie kazdy turnaj silit a ne jednnou za 9 tydnu

ale ty recepty vylepsili ale je fakt ze stejne furt vyrabim cinidla ale trebas i to se zmeni ze jich s novou vyrobou cinidel udu mit hafo
 

pavelb

Učedník
Právě pro nováčky je to špatně. Ve stávajícím systému mohl při troše snahy získat vyšší bonus mnohem rychleji než to půjde po novu :(
 

Hexik

Znalec fóra
@pavelb nevim jak by meli byt znevyhodneni timhle nnovaci kdyz maji trebas 6-8 provincii od kazdeho coz (2-4kapitola) tak by meli dostavat ty relikvie prubezne kdyz mas par provincii uhrajes to bez nejakych pomucek a muzes to hrat kazdy tyden a kazdy tyden mit relikvie sice mene ale kazdy tyden to ze jednou budes mit trebas vic tech a pak zase tech no za cely cyklus by se ti to melo vyrovnat
 

GorGlin

Veterán
Je to už dlouho, co jsem měl malé město, ale jet hned od prvního týdne turnaje ve všech provinciích na šest kol mi nepřijde pravděpodobne.
Moci se připravit na turnaj jednou za čas bych taky považoval za užitečnější.
Škoda že sem nechodí úplní nováčci, aby nám řekli svou zkušenost.
 

Lovec Krys

Legenda
@Hexik Protože nemohou napnout své síly jen v jednom / dvou turnajích, ale musí jet rovnoměrně všechny turnaje a to je těžší (zejména, pokud započítáme 5 denní posilovací budovy, kterých bez časového skoku 30 + Ledního medvěda prostě není dost.
Jo, možnost tu je i v novém rozložení relikvií, ale má to jednu zásadní podmínku - prostě nesmí vyrábět kouzla - ty z těch pár provincií neuživí.
(stejně si myslím, že celá ta změna je jen tah proti turnaj trolícím městům, co by zneužívali turnajové formule(úmyslně snížený bonus na relikvie a tím ještě více snížené náklady)).
 

pavelb

Učedník
@Hexik - no právě, když máš třeba posílená prkna a začínáš ideálně prkenným turnajem a máš např. 3 provincie, tak nyní z toho vyvaříš třeba 30 relikvií, po novu celou jednu, jestli se nepletu :(
 

maxa21

Učedník
Já začala hrát cca před rokem a půl, tak to mám ještě docela čerstvé. Začátečník se zoufale drápe po zvýšení výrobního bonusu, to znamená soustředění se na turnaje se svým bonusem. Postupně... Takže hromadí vojsko a podpůrné budovy právě na "své" turnaje. Ostatní jede na půl páry, aby si nevybil vojáky a nevydal se ze surovin při výkupu. Taky v rámci aly, jsme pomáhali našim nováčkům hodně surovinově, aby se na těch 700% dostali co nejdříve.
 

Hexik

Znalec fóra
tak kdyz se podivam na minulost prveho mesta tak jsem zacinala prkenym turnajem a mam ocel takze ja byla v tom smyslu uplne v haji
druha vec je ta ze kdyz jsem zacinala na bete mela jsem hnedle spolek takze kdyz jsem zacinala turnaj hrala jsem asi 3 provincie nejaky cas trvalo nez jsem jich mela vic nez co se da uhrat bez pomocniku zapominate ze prve provincie jsou prave v turnaji extra lehke takze zacatecnik je muze klidne hrat nic jsem tam nemela extra a strety resila vojensky, no ted uz tam za ten rok mam vic provincii a strety dal uz tak lehke nejsou ale pri tehdejsim testovani turnaje jsem mela pocit ze ten turnaj je desne lehkej
a to ze to delaji proto aby lidi hrali vsechny turnaje me taky nevadi ja je taky hraju nekdy si dam oddech nekdy nahraju vic ale uz delsi dobu neresim ani na cz ktery turnaj to bude a popravde ty rozdily u me tak velke nejsou protoze pak je to nekonecny neumim si predstavit jak nekdo hral driv jeste na ty 4 strety
 

Banderoi

Znalec fóra
Zdravím Vás!Co to prosím znamená??? Pro příklad - hráč by mohl spotřebovat všechny své relikvie potřebné pro bonus na osvícené zboží. ????
 

Hexik

Znalec fóra
to znamena ze bys mohl vypotrebovat prilis relivii ve vyrobe nyni jsou recetty takove ze jedine co se vyrabi z osvicenskych relikvii je cinidlo vse ostatni je ted z jinych
 

Lovec Krys

Legenda
@Banderoi To znamená, že budeš později ve hře potřebovat všech 9 relikvií v počtu 500+, neboť v pozdějších kapitolách postupně přibývají nová zboží na výrobu:
T1-T3(bonus +0, např. dřevo,hedvábí,drahokam): - kapitoly 1-3
T4-T6(bonus+1, např. mramor(měsíční kámen),křišťál(obsidián), elixír(vtipné mýdlo)): - kapitoly 12-14
T7-T9(bonus +2, např. ocel(hořící bloky), svitek(zatím neznáme), prach(zatím neznáme)): - kapitoly 18-20

Neboli v kap. 20 budeš mít ve městě všech 9 druhů manufaktur a v každé budeš vyrábět něco jiného.
 

Banderoi

Znalec fóra
Ahoj-dík já už to pochopil-mi vypadla výroba toho činidla,už jsem ho nevyráběl dlouho!!A teď jsem to pochopil i podruhé-mám tolik relikvii,že mě to už dlouho netrápilo-to bylo opravdu jen v začátcích,a to už nepamatuju!!
 

Serza7

Učedník
Vytáhnout bonus na max. v této verzi je mnohem těžší. Raději bych jsi jako nováček počkal na ten správný turnaj. Po odehraném prvním kole prachového turnaje vůbec nejde poznat co hraji za turnaj.. za mě to je velká chyba. Odměny co jsou v druhem kole.. Proč to nemá nějaký řad? VBčka skáčou o tři.. do toho kouzlo, úlomek, runa. Dvakrát jsem měl pocit , že jsem dostal jinou odměnu než byla udávaná.
 

Lovec Krys

Legenda
@Serza7 Nejrychlejší způsob, jak vytáhnout bonusy v novém rozložení relikvií je hrát všechny turnaje na stejný (co největší) výsledek a nějakou dobu prostě nevyrábět kouzla, co by ty relikvie spotřebovávala.
 

Hexik

Znalec fóra
jako novacek hrajes vsecho co zvladnes uz i kvuli dalsim odmenam protoze nemas zasoby kouzel a jinych veci takze jsi rad kdyz mas +- neco zadarmo
relikvie se daji i vyrabet dost casto chodi do vyroby ted to pouzivam v podstate jen kvuli ukolum ale v zacatcich na bete jsem vyrabela i na zvysenou abych se na 700% dostala drive

a co pise lovec je taky fakt kdyz vis ze tech relikvii mas malo tak omezis spotrebu to jsem taky drive delavala
 
Nahoru