• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Turnaje

matti.sin

Mistr slova
Zdravím,

nevím zda to tady už někdo neřešil, ale chtěl bych se zeptat jen z informačního pohledu,
který z turnaju je lehkém duchu? Vím že hedvábný asi z kazdé urovně je nějaký lehčí o proti ostaním.

děkuji za informace.

s pozdravem matti.sin
 

iDavis

Legenda
Hedvábny? Ten ja zaraďujem medzi stredne ťažké. Najľahší je skôr ocelový alebo elixírový.
 

matti.sin

Mistr slova
právě že mě se ten hedvábný vždycky zdál nejlehčí, ale to asi bude vzdy z pohledu hráče jiné .
 

DeletedUser4336

Guest
Hedvábí nic moc, ale ne zase nejhorší. Nejlehčí jak už padlo ocel a elixír. Ujdou prkna a mramor. Jinak hraje tam roli vždy i postup, a jaké speciální jednotky jsou vyzkoumané (popř. zda se hraje za elfy nebo lidi), mnoho pokročilejších jednotek některé turnaje posouvá dál.
 

Martelan

Znalec fóra
pro mě nejlehčí křišťál, drahokamy a eliky, naopak nejtěžší svitky, ten zpravidla vypouštím
 

nataly111

Velmistr písma
Pro mě je nejlehčí prkenný, hedvábný a elixírový. Naopak nevím proč, ale nemám ráda ocelový a klasicky svitkový ten je nejhorší. :confused:
 

forthefirst

Učedník
Nejlehčí bude drahokamy a ocel - proč? Protože na tyto turnaje lze vyrobit v akademii pomocníčky ( drahokamy - mágové - velký magický násobitel a ocel - lehcí střelci - osvícená střelnice ). Když nakrmíte ptáka + přidáte zbrojíře ( věž) a jedinečné vylepšení jednotek ( akademie ) + třeba 5 těchto pomocníků, tak se v turnaji dějí divy ;)
 

DeletedUser4336

Guest
Drahokamy budu muset přehodnotit, protože ty mi nikdy moc nešly.
 
Nahoru