• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce Turnaje pro všechny hráče

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3346
  • Vytvořeno

Chcete hrát turnaje se všemi hráči?


  • Celkový počet hlasujících
    5

DeletedUser3346

Guest
[Shrnutí] – Turnaje pro všechny hráče

[Podrobnosti] - Umožnění a sjednocení turnaje hrát pro všechny hráče nejen pro ty ve společenství. Odstranit podmínku přidat se nebo zakládat společenství jen za účelem umožnit hrát turnaj. Turnaj by byl prostě pro všechny bez rozdílu.

[Důvody] - Nutnost založit si společenství za účelem umožnit se účastnit turnaje je špatný a popírá to co znamená význam slova společenství. A na důvod by se dalo zeptat naopak proč nemůžou hrát turnaj hráči bez společenství?

[Dopad na jiné herní prvky] - Menší počet společenství které vlastně nejsou společenství a férová hra turnajů pro všechny hráče.
 

DeletedUser341

Guest
Tento návrh jsem slíbil podpořit - nevidím žádná negativa v umožnění hrát Turnaje i hráčům, jež společenství nemají, a naopak pozitivum ve snížení počtu jednočlenných spolků existujících jen kvuli možnosti hrát turnaje pro hráče, který jinak ve spolku být nechce.
Tedy PRO
 

DeletedUser4918

Guest
Tady snad nikdo nemůže nesouhlasit... Budou-li se chtít jednotlivci postavit do turnaje vedle společenstev, jsem rozhodně pro jim to umožnit.
 

iDavis

Legenda
Obávam sa, že hráči ktorí nechcú byť v spoločenstvách, by si aj napriek tejto navrhovanej zmene predsa len svoje založili, aby dostali šancu obohatiť svoje turnajové odmeny o prvé truhly, na ktoré by aj sami mohli dosiahnuť. Tu mi napadá domnienka, či by takáto zmena nebola zbytočná. Samotné jej zavedenie by nemuselo avšak priniesť žiadne nevýhody, takže za mňa "áno", aj keď silne pochybujem o jej realizácii.
 

DeletedUser3281

Guest
Ano, bohužel pokud by nedošlo k úpravy truhel v individuálním režimu, tak tohle nemá smysl. A kdyby k tomu došlo, pravděpodobně k tomu došlo ve smyslu 1600 bodů na 10. truhlu a většina aktivních by ze spolku vystoupila, protože už by ho nepotřebovala. Tím by ztratili smysl všechny spolky, kde jde především o turnaje.
 

DeletedUser3346

Guest
@ExplorerFfff Jasně úplně to bude lákat k tomu hrát sám se stejnými podmínkami když právě ve společenství se bude dát dosáhnout právě na 10 a tím je právě tá výhoda pro společenství. Ale je zajímavé že když jsem chtěl udělat turnaje jen pro singel hráče a úpravu odměn tak se to chápalo úplně jinak a jednotně jste se shodovali že? Teď by podmínky stejné akorát bez nutnosti zakládat společenství.
 

DeletedUser3281

Guest
No stejné podmínky by byli těžko, truhly jsou nastaveny pro 25 lidí ve spolku, byl by nesmysl stejné podmínky nechat pro single a tím pádem by všichni, kdo jsou "nad průměrem" šli hrát single.
 

DeletedUser4918

Guest
@ExplorerFfff Já bych to ale viděl přesně tak, že by singlové hráli turnaj za stejných podmínek jako společenstvo. Je přece úplně jedno, jestli se turnaje účastní hráč XYZ, nebo splečenstvo ABC s jediným členem XYZ... Ani v jednom případě na vyšší odměnu nedosáhne a možná se zamyslí nad tím, co chce dál.
 

DeletedUser3346

Guest
@ExplorerFfff aha takže singel hráč když si založí společenství jen pro turnaj to už není nesmysl? Fakt tě teď nechápu. singel hráč by hrál turnaj úplně za stejných podmínek jako doposud když si musel zakládat společenství nesmyslně a zbytečně. Prostě jen změna v tom že nemusí zakládat spolek.

Na druhou stranu je možné že se ukáže tá potřebnost společenství a je jasné že celkem i směšné ale logické že společenství co to hrají tzv naplno dáme 10 truhlu mají strach. Jde vidět jak moc je hra plná hráčů s kolektivní pomocí pokud se zrovna nejedná o jeho spolek.
Takže ano je možné že někteří odejdou ale doposud jim bránilo co? :D
 

DeletedUser3281

Guest
Jo, pokud by pravidla zůstala tak to není nic proti ničemu, resp bude větší konkurence v TOP 100 nebo kolik dostane body.
 

DeletedUser5665

Guest
Tak měním názor, na ANO. Za případu, že hráč bude mít stejné podmínky, jako mají spolky...
Bála jsem se toho, co psal @ExplorerFfff , protoze jakmile by sam hrac za 1600b. obdrzel 10 truhlu se vsim vsudy, tak pak by se opravdu dost spolecenstvi (vetsinove ty, ktere se neucastni dobrodruzstvi), nejspis rozpadly a dost hracu by jelo samo na sebe.
Pokud je to myslene, na stejne podminky, tak nejsem proti :)
 

DeletedUser3346

Guest
Jen doufám že innogames to nenastaví dle staré verze tak že ze singel hráčů udělá taková zvláštní společenství ale že to bude nastavené tak jako by hráli doposud v jednočlenném spolku ale bez nutnosti ho vůbec zakládat.
 
Nahoru