• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Turnaj ve společenství

GorGlin

Veterán
Souvisí to s aktivitou sousedů.
K čemu mi je, že můžu jako bonus v turnaji získat 5 odměn, když sám si pořídím jen dvě.
Co kdyby měl k mým otevřeným turnajovým provicniím přístup i clen společenství?
Vzájemně bychom si mohli pomáhat.

Samo počítám, že bych tím nemohl obejít první " výhodnější" turnajové provincie.
Jde mi jen o vzájemnou pomoc v turnajích.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Co jsem tak odkoukal, málo hráčů dělá spoustu provincií. Plácnu třeba jen 10 a to ještě ne až do konce. To znamená, jak by tohle fungovalo? Vzal by se spolek a vrhnul by se na provincie jen jednoho hráče? Myslím že to by způsobilo situaci, kdy jeden hráč bude plnit u sebe a zbytek hráčů spolku se vrhne k němu. No jo, ale co okolí u těch 24 hráčů? Budou lidi bojovat 10 provincií na pomoc u hráče (nebo více hráčů ze spolku) a svých 10 taky odbojují? Myslím že ne. Buď jedno nebo druhé. Takže to nakonec dopadne vlastně stejně, jen ne pro tebe, ale pro okolí těch hráčů, kde místo třeba 6 hráčů celkem bude ještě míň. Takže lokálně u někoho bude spousta lidí, ale někde ty lidé budou zase "chybět". Mám pravdu?
 

GorGlin

Veterán
Jak to ovlivní celkový počet střetů v turnajích neřeším.
Ano, je možné, že se turnaje budou hrát stejně jako doposud, jen se přesunou.
Nebo se začnou hrát víc, protože konečně bude s kým.
Pokud chceš naznačit, že jsem jediný, kdo má kolem sebe mrtvo, tak ne, podle mě pravdu nemáš.
To co navrhuji, je jen další možnost spolupráce lidí ve společenství.
A nebýt odkázaní jen na náhodu.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
To se mi zdá nereálné. Protože jednou z podmínek turnajů je, že hráč musí mít danou provincii prozkoumanou a hlavně získanou. Celá mapa by s tím rozhodila, protože by prvně museli ti Tvoji hráči ze společenství danou provincii prozkoumat a vybojovat/vyjednat. A vem si, že hráči ve spolku nejsou vedle sebe na mapě, ale můžou být na různých koncích.
 

Santerr

Veterán
A co kdyby se vytvořila konečně nějaká mapa pro společenství, jak se tu kdysi navrhovalo a její součástí by byly, nejen boje v provinciích, ale třeba i turnaje. Ty provincie by samozřejmě nebyly součástí normální mapy, ale mapy pozemku společenství, kam by se chodilo přes portál. Pokud by mělo společenství možnost stavět nějaké budovy (taky se to tu kdysi řešilo ;)), pak by se mi líbilo, kdyby v těch spolkových provinciích byly suroviny na stavbu těch budov, které by byly úplně jiné, než jsme zvyklí, třeba červený mramor, safíry, mithril... prostě něco, určitě by to vneslo do hry novou chuť, kterou elf i člověk postupně ztrácí a s orky se ta nechuť bohužel zvětšuje :(
 

Iddun

Guest
@Santerr , mohla bys tyto všechny myšlenky, které jsi teď napsala, rozepsat a sesumírovat je do takové podoby, která by vše popsala co nejlepším způsobem, abychom tento nápad mohli zaslat vývojářům? Čím více si s tím vyhraješ, tím je pravděpodobnější, že se tato funkce zalíbí autorům a bude zakomponovaná do hry :)
 
Nahoru