• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Turnaj provincie

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4259
  • Vytvořeno

DeletedUser4259

Guest
Zdravím všechny. Z jakého důvodu nebo proč se mi neotevře další provincie abych mohl pokračovat v turnaji? Děkuji za odpověď

https://ctrlv.cz/FixJ
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4259

Guest
a pocnam nekde mnozstvi kolik provincii mam prozkoumano aniz bych tedy musel pocitat na mape?
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
řekl bych, že nepoznáš. nikde ve hře jsem takové číslo nenašel.

na malém počtu provincií se to dá spočítat ručně a u velkého už to většinou neřešíš, protože se stejně neprobojuješ až na konec. stačí se prostě před každým turnajem podívat, jestli v okolí nemáš nějakou neprozkoumanou provincii konkrétní relikvie. pak budeš mít jistotu, že máš dostupné maximum, co je v tvých silách.
 

DeletedUser2372

Guest
ahoj,mám problém v turnaji,nemužu bojovat v turnaji,ani automaticky,jen mužu vkládat suroviny-zásobovat.muže mi někdo poradit? předem děkuji.ilairi
ps.a nejde mi to ani v tom druhém světě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Magni

Guest
A máš vůbec nějaké vojáky? :) Troufnu si tvrdit že určitě ne a proto tě hra ani nepustí k možnosti výběru jednotek. Natož pak výběr typu boje.
 

DeletedUser2372

Guest
mám vojáky cvičím stále,já právě bojuji jen automatickým zpusobem bojem.
 

DeletedUser4169

Guest
Omlouvám se za stupidní otázku, ale vybrala si s jakým vojskem chceš bojovat? Protože,pokud to dělá na obou světech, to nebude chyba hry..
 

DeletedUser2372

Guest
ahoj ještě jednou já jen se chci zeptat jestli jste obdrželi mou omluvu
 
Nahoru