• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Trh

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Fjorgyn

Znalec fóra
Nechtěl jsem se do toho vkládat, ale názor @hanz44 je opravdu mimo dané téma. Svitků je přebytek a já ho měním za své hedvábí jen protože vím jaký to je problém pro hráče co mají svitky jako bonus. Můj sklad přetéká svitky. Jediné co by bylo potřeba udělat je aby změnily produkci měsíční knihovna na +1 bonus (aby tam byl ten vědomostní přesah, kde vědění umožňuje vyrábět nebonusovou surovinu) a celý problém by byl vyřešen. Vše ostatní co navrhuje @hanz44 , jsou návrhy, které absolutně nemají s daným problémem co dělat.

Jediné co tu nepadlo a toto jsem již zmiňoval jindy, že je také potřeba udělat revizi distribuce aktivních hráčů mezi suroviny. Protože pokud je hodně hráčů co produkují svitky, tak případná změna knihovny, daný problém nevyřeší, jen se zmírní dopad tohoto nešťastného řešení. Třetí variantou je nový set/ na ostatní suroviny ;)
 

DeletedUser4336

Guest
S dalšími budovami z věže produkujících zbylé surky mě to také napadlo, ale to by musel "někdo" zamakat na fantazii. Svitky jsou už zcela bezcenné, v minulé kapitole jsem si za ně už kupoval i řadu VB do výzkumu. Ono už začíná být těžká opovážlivost vůbec za ty svitky na trhu něco požadovat ;).
 

hanz44

Pozorovatel
@Fjorgyn No a Já si to nemyslím,že by to měl být až takovej problém ..a @Pauleo rozhodně nejsou bezcené ..tady si myslím,že Jste úplně mimo mísu tak říkajíc.
Zbytečně to zveličujete a to naprosto ..
 

aikomi

Mistr slova
Nemyslím si....... to že je se svitky dlouhodobý problém je známý. Mě to může být jedno, já svitky nevyrábím. Brát je nemusím, ale pak budou chudáci, ti kteří to mají jako bonus.... Jako mít na skladě přes 9milionu svitků a hedvábí, ci křišťál okolo 1,5mil. mluví za vše. Svitky tímto tempem bude jen a jen odpad. A i v dobrém fungujícím spolku brzy přestanou brát svitky, protože jich je takový přebytek, že ti je k ničemu... Bohužel, nikdo tady nic nezvelicuje.. Toto je teď realita... I když pomáhám sousedům a ten odpad se snažím měnit... Tak on to nikdo nechce,? Jen když to dám pod cenou? Ale to nemá smysl Ti to psát protože ačkoliv to tady ostatní hráči nastínili jaká je situace, tak Ty si myslíš něco jineho. A bohužel zatím jsi jen sám, kdo si to myslí, tak je asi něco špatně ne? ;)
 

DeletedUser4336

Guest
hanz44 >> Tvůj názor, svitky sice pro mě až takový problém zatím nebyly (ovšem nevím jak jsou na tom ti, co dvojkové zboží daleko víc potřebují, jsou v nižších kapitolách), ale stále to znatelně pociťuji, svitků 7M (po nákupech VB v minulé kapitole), a ostatní mám pořád na dně. Co ale byl problém pro mě trojkové obživlé, kde zdržení oproti jinému bonusu v kapitole bylo takové, že jsem to začal vidět jako neřešitelnou situaci a uvažoval že snad přestanu hrát. Postavil jsem kvůli tomu i třetí manufakturu, a bez pomoci jedné hráčky ze společenství bych se z toho asi jen tak nedostal. A přirovnání s krizí vzniklou spuštěním nové kapitoly není na místě, tam se to samo vyřešilo docela brzo, a hlavně postup byl pomalejší, ale byl.
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Žádám vás, aby jste přestali s těmi urážkami (oba). Příspěvky byli smazány a další nebudeme tolerovat!!!
Vraťte se k tématu, jinak v opačném případě téma uzamknu. ;)
 

DeletedUser4336

Guest
hanz44 >> A co ti dalo takovou jistotu, že tomu věříš, že je to správně a schválně ono znatelné znevýhodní některých hráčů? Celou dobu než vznikla věž byla hra situována na třetiny, které se vzájemně doplňovaly, a jediný rozdíl mohl hrát nesoulad mezi aktivními a neaktivními hráči, popř. hranice na mapě. Kde je ta doba, kdy někdo na trhu dokonce požadoval svitky, stejně jako jiné surky stejné třídy. Jestli byly nějaké budovy, které dávaly suroviny, tak jich bylo proklatě málo, a nebo se jednalo o zboží odvislé od bonusu.
 

Vicky1177

Mistr slova
Mimochodem, já k přebytkům přistupuji tím způsobem, že je dávám pod cenou... On se totiž vždycky najde někdo, komu se moje "přebytky" budou hodit výměnou za jeho "přebytky". To je win/win, naprosto skvělé řešení, problém odstraněn...
 

hanz44

Pozorovatel
@Pauleo Já v tom právě velkej problém jak už Jsem zmiňoval nevidím ..je to součástí hry a už několikrát Jsem musel při řešení nějakého problému stát i několik dní abych ho překonal ! Zcela jistě přijdou další budovy a sady budov které situaci razantně změní ..ten problém se tu uměle vytváří a to je můj názor a stojím si za ním ..věřím vývojářům ,že vědí co dělají,ale třeba nečekali,že se sada knihovny stane populární tak moc a malinko se jim to vymklo ,ale s řešením jistě přijdou ..nemůžou si dovolit aby se jedna ze základních surek stala ve hře zbytečnou ..to nedopustí a zatím to ještě tak velkej problém není ..
 

DeletedUser4336

Guest
hanz44 >> Nebavím se o pár dnech stání, kromě toho, ty ses přes problém dostal ještě v době, kdy věž ještě příliš trh neovlivňovala, ta se teprve spouštěla, já jsem byl o kapitolu níž, takže např. získat houbišky za bismuth už bylo najednou někde jinde než když jsi to hrál ty. O nové kapitole se nebavím, tu jsem ještě moc nezkoumal.
 

hanz44

Pozorovatel
No tak máš lidi ve společenství aby pomohli .. a taky už Jsem něco o pomoci říkal,ale už to opkovat nechci ..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru