• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Trůny Vznešených lidí

DeletedUser3006

Guest
Zdravím,

mám dotaz ohledně tohoto divu. V popisu se píše, že jeho síla se zvýší při postavení nového divu nebo zvýšení úrovně stávajících.

Úvaha:
Započítají se bonusy k této budově i zpětně za všechny divy, které jsem postavil do doby, než se mi podaří postavit Trůny? Nebo se bonusy začnou načítat až za divy, které postavím po Trůnech? Respektive budou Trůny silnější, když je postavím jako svůj první div a teprve potom začnu stavit všechny ostatní?

Díky za odpověď.
 

Magni

Guest
Zdravíčko! :) S poslední aktualizací se měnily/upravovaly téměř všechny bonusy prastarých divů. Více zde. Do aktualizace div přidával pevný počet bodů za úroveň a druhý bonus byl bonusové body za každou úroveň již postavených divů (nezáleželo na pořadí postavení, vždy se počítaly všechny úrovně). Nyní trůny přidávají body, ale místo bodů za úrovně divů nyní přidává kulturu. Popisky ve hře ovšem zatím neodpovídají, důvod se dočtete v odkazu na aktualizaci (konkrétně tedy v odkazu na změny divů, který najdete v přehledu aktualizace).
 
Nahoru