• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Top Ten ...

Anubis

Guest
..hracu,kteri si nekoupili ani diamant..jen tak pro oziveni sekce :)..
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Anubis, výborný nápad! Každopádně smím se prosím zeptat, jak si prosím představuješ jeho provedení? :)
 

Anubis

Guest
No, ve hre by to bylo jednoduche, tam by stacilo kdyby se v zebricku objevil vedla jmena obrazek diamantu(tzn ze dany hrac si koupil diamanty,alespon 1x)
A zde na foru by bylo nejlepsi kdyby se vytvorila nejaka mistnost(pripadne klidne i v tehle) Kde by sel editovat prvni prispevek vsemi cleny fora(kvuli prehlednosti) .
Kde by byli pod sebou serazeny jmena hracu ve hre(kteri by se sem napsali) a cislo v celkovym zebricku v zavorce. Napr. Anubis (47) A kdo by byl vyse(nize) napsal by se nad(pod) jmeno v poradi. A kazdy kdo by mel zajem by si sve poradi zde upravoval jednou za cas. Priapdne za to cislo v celkovem zebricku by se mohla napsat i pomlcka a celkovy pocet bodu Anubis (47 - 8788) Nic lepsiho me nenapada.
Ale puvodni zamer byl ciste jen ten, ze se sem obcas nekdo napise sve aktualni umisteni at z nudy ci zvedavosti .Necekal sem nejakou vetsi odezvu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Co se týká fóra, nápad je to určitě dobrý, každopádně jako tým nemůžeme prozrazovat, kdo si diamanty zakoupil. Maximálně můžeme potvrdit, že ten, kdo se přihlásil, opravdu mluví pravdu.

Budu velmi rád, pokud se ujmeš realizace tohoto nápadu. :)
 

Anubis

Guest
Pokud bude zajem a budou se sem hraci prihlasovat, tak budu prvni post editovat a zapisovat poradi prvnich 10 hracu..dokud tedy sam budu hrat :)
 

Anubis

Guest
evidentne zajem neni :)
..tak aby se sekce servru trochu rozporudila tak co treba zalozit top 10 elfu a top 10 lidi ..pocitano celkove tedy i hracu s diamanty ..ale ja si to budu hlidat jen tady :D ..tak se snazte a nekdo si to zalozte :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
46 miesto a 58 984 bodou a uz to asi mesiac nehram aktyvne tak padáaaaaaaam :-D
 

DeletedUser1148

Guest
no já jsem na tom nedobře......já mám místo 1689 a mám 34861 bodů :(
 

Deleted User - 42211

Guest
Hlavně, že tě hra baví ;) Já teda jedu na co nejlepší umístění, což bez použití diamantů jde těžko, ale i tak jsem se sebou spokojená Začala jsem v listopadu a kde už jsem :) Je dobrý, když mám ve společenství někoho s více body, ať můžu neustále někoho dohánět, to mě táhne dopředu :D
 

DeletedUser1148

Guest
regular96 jj taky to tak ve spolku máme.Vzájemně se předbíháme.Já hraji od polovičky ledna a taky jsem používala diamanty:rolleyes:...teď jsem trošinku klesla body ,protože začínám rušit nebonusové manu a místo nich stavím bunusky.Rozhodla jsem se ,že až začnu trpajzlíky ,tak začnu s výměnou manu.Tak jsem začala :)....ale přiznám se ,že je ruším s těžkým srdcem.Budou mi chybět:)
 
Nahoru