• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

TOP spřátelená rasa

Iefyr

Guest
Docela mi tu tohle vlákno chybí :D Jaká spřátelená rasa na vás zapůsobila asi nejlíp? Tím myslím co do vzhledu budov, jejich rozměrů, koncepce výzkumnýho stromu, jejich ekonomiky... jaká se prostě nejvíc přiblížila vašim představám o dokonalý spřátelený rase?
 

DeletedUser2070

Guest
Zatím trpaslíci, u víl to bylo na můj vkus moc fialovorůžové :) Ale zrovna začínám orky :rolleyes: a mám pocit, že se dostanou na první místo.
 

GorGlin

Veterán
Pro mě Trpaslíci, s tím jsem začal tuhle hru hrát.
Konečně někdo pochopil že Trpaslíci jsou vrchol všeho.
Trochu mě zamrazilo když pak Inno přišli s tím, že silfidy jsou lepší.
 

Iefyr

Guest
co do grafický stránky, trpaslíci imho zapadli do elvu asi nejvíc, lesní elfové jsou cca tak ten průměr... a víly jsou maximálně kýčovitý... hnus :D orkové mi zas připadají nejzvláštnější, u nich jsem dost na hraně
ale zajímaly by mě preference i co do hratelnosti :D páč vyzkoušet jsem je nikdy nestačil, bo mě to přestalo do tý doby bavit :D
 

GorGlin

Veterán
Pro mě byli orci nejhorší, děsnýho klikání.
Výroba v násobcích 12 hodin, šílený najít nějaký rozumný cyklus do pracovnáho dne, zvednu budovu, musím jí nechat 11 hodin stát, budov hromada.

Představím si jak to hraju jen se dvěma staviteli a mám z toho vyrážku.

zelenou
 

Eragon92

Znalec fóra
Já doteď hraji jen se dvěma :D a dalo se :) ale je fakt že jsem měl celkem čas ke konci... A kdyby tu hru pořád tak neprasili tak bych si i koupil stavitele ale takhle když nevím jestli u toho zůstanu...
 

PenyMarket

Znalec fóra
Za mě jednoznačně orci :D, akorát jsem si myslel že jsem takto ujetej jediný, protože všichni pořád jásali nad šnečkama apd. :p
Začal jsem hrát za lidi a ne za elfy, protože mám rád když od sebe jednotlivé budovy dobře rozeznám a vyloženě nesnáším ty psychoidilické výjevy víl. Teď jsem skončil elfy, no taky hrůza nejdříve bylo město úplně celé zelené a teď to vypadá jak podzimní park, kolikrát už vůbec netuším kde začíná jedna budova a končí druhá. :confused:
 

iDavis

Legenda
U mňa vedú jednoznačne víly. Síce sú trochu gýčové, ako tu už bolo spomenuté, ale podľa mňa sa ich grafika hodí do tejto hry najviac. :)

Inak je škoda, že táto téma nemá aj anketu, kde by bolo jasne vidieť koľkým hráčom sa ktorá rasa páči.
 

Iefyr

Guest
tohle je prostor pro věcný názory, ne pro pitomý mačkání čudlíků :D
 

DeletedUser467

Guest
Nejhratelnější pro mě byly víly, u všech ostatních ras jsem nehorázně dlouho čekala. A jak už není do čeho píchnout delší dobu, tak to bohužel přestává bavit a odrazuje to do hry. Jinak se mi ale ze všech aktuálních spřátelených ras nejvíc líbí trpaslíci.
 

DeletedUser508

Guest
U mě favorizují lesní elfové, moc se mi líbí jak se všechno přetransformovává v něco porostlého zelenou. :) Teď už se blížím k jejich konci. Nejvíc jsem se zasekla na orcích. Vyrábění těch houbiček bylo pro mě hrozně zdlouhavé, ale byla to podle mě to byla velmi zajímavá rasa.
 
Nahoru