• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Tlacitko vkladani do divu

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 542529
  • Vytvořeno

Naviron

Učedník
Nevím proč, tlačítko divů je dole v liště

APLIKACE
tlacitka app.png


PC
tlacitka PC.png
 

Deleted User - 542529

Guest
Presne, prehled postavenych divu, plus mira zaplneni a moznost si tam taky vlozit sama sobe prastare vedomosti ... jednoduche prehledne.
Ne i to nic proti nicemu
 

DeletedUser4336

Guest
Sice já to nějak nepotřebuji, ale zase občas může pro někoho chybět ten přehled, takže ano. Na druhou stranu přehled by byl nepřístupný pro samotáře, kteří chtějí mít svůj přehled, ale nejsou momentálně ve společenství.
 

luterina

Veterán
tak samotář si může i jen sám pro sebe založit společenství, kde potom má i ten přehled společenství k dispozici
 

DeletedUser4336

Guest
Tak jako může, ale moc pohodlné mi to nepřijde. Někdo opustí společenství, a hledá např. nové, takže bude zakládat prázdné, aby se mohl podívat na stav svých divů. To je jako kdyby žebříček byl přístupný jen v tabulce společenství. Pouze mě to napadlo, většina pokročilých hráčů společenství má, jen já bych to tak (jen) nenaprogramoval.
 

luterina

Veterán
rozumím, určitě by byla ta možnost vidět přehled svých divů - tak jako je vidět i u ostatních hráčů - dobrá třeba i dole na liště pod tlačítkem divů
 

Naviron

Učedník
Přístup přes tlačítko dole v liště je dostačující. Bylo by však fajn kdyby byl v prohlížečové i mobilní verzi viditelný stav vložených bodů a level divu. Ikona divu v seznamu společenství by mohla být jen doplňková, vždyť i do Věže se lze dostat dvěma způsoby... :cool: Zakládat společenství jen kvůli přístupu k seznamu divů mi nepříjde jako nejlepší řešení. Vždyť ve hře je spousta sólo hráčů. ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
Tak o to tu jde asi především, aby byly vidět body a level, jinak by stačilo to co tam je, ale to slouží pouze pro všeobecný přehled bez detailních informací, pouze stav run se tam objevuje.
 

zralok73

Pokročilý žák
Ahoj nemyslím si že by to bylo nutné, je třeba to rozlišit pc verzi a apku. Já bych radši přidal tlačítko na stav armády
 

luterina

Veterán
problém je v tom, že na PC není možnost z tlačítka co je dole na liště ani z tlačítka na kartě společenství - které tam úplně chybí, vidět přehled svých divů, tak jak je vidět u ostatních hráčů, či stejný takový, jako je na mobilní aplikaci, tedy já bych tu možnost, tak jak jsou vidět i na apce, vidět je i na PC určitě ocenila
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
luterina >> Pokud to na mobu jde z tlačítkové řady (já tam moc nehraju, tak to nemám zmáklé), tak by stačilo jen dodělat a obohatit stávající o funkce z mobu.
 

Dobrodej

Kolemjdoucí
Také jsem pro, aby v přehledu společenství u mého řádku byla stejná ikona jako u ostatních členů společenství pro přehled a bodovou dotaci divů.
 
Nahoru