• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Thespia

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png

467.jpg


1. Mohu znát tvé křestní jméno? Z jaké části Česka jsi a kolik je ti let?
Jmenuji se Hanka, je mi 29 let a žiji v jedné obci v Moravském krasu.


2. Jak dlouho hraješ Elvenar a co tě ke hře přitáhlo?
Myslím, že to bylo někdy v létě roku 2015, kdy jsem Elvenar začala hrát. Hledala jsem nějakou hru, kde by nevadilo, že na ni sem tam hodím bobek nebo nepřijdu do hry na čas. To Elvenar plně splňuje.


3. Máš nějaké koníčky? Myslím třeba hudbu, filmy nebo sport.
Stavíme s mužem svépomocí domek, takže aktuálně spoustu svého volného času trávím prací na něm. Jinak mám ráda sport (jógu, kolo, in-line, badminton), ráda poslouchám hudbu (všechny styly, podle nálady), dívám se na filmy nebo seriály (hlavně komedie), čtu (převážně fantasy a sci-fi) a sem tam si i zahraji nějakou hru na PC nebo konzoli. Taky miluji výlety do přírody a propadla jsem saunování.


4. Co znamená tvá přezdívka ve hře a má pro tebe nějaký význam?
Pojmenovala jsem takto kdysi svoji postavu ve hře World of Warcraft a použila jsem ten nick i tady. Mám více nicků, které ve hrách používám, podle toho jaké jsou volné. Nic pro mě neznamenají, jen se mi prostě líbí.


5. Za jakou rasu hraješ a máš nějakou oblíbenou spřátelenou rasu? Těšíš se na brzký příchod nové rasy?
Hraji za elfy. Kdysi jsem zkoušela hrát na druhém světě za lidi, ale absolutně mě ta rasa neoslovila. A jestli mám nějakou oblíbenou spřátelenou rasu? To záleží jak se na to díváme, architekturou se mi nejvíce líbili asi trpaslíci. Co se týče ale trpasličí výroby, tak tu jsem úplně nesnášela. Táhla se jak týden před výplatou. Na novou rasu se těším vždy, i když mě někdy úplně nenadchne. Málokdy se sice před příchodem nové rasy dostanu na konec poslední kapitoly, ale jsem zvídavý tvor, takže mě vždy už dopředu zajímá, co to bude za rasu, jak ji vývojáři pojmou a co sebou přinese nového.


6. Co si myslíš o událostech a jejich odměnách? Je něco, co bys vylepšila, případně pozměnila?
Z eventů mám poslední dobou takové rozporuplné pocity. Sama jsem po nich volala a ze začátku mě bavily strašně. Byli příjemným zpestřením hry. Odměny se v nich ale dost zhoršily a místo pro nevýhodné budovy se v mém městě hledá těžko. Vývojáři zřejmě naznali, že odměny v eventech příliš přepálili a tak jejich bonusy začali snižovat. Některé eventy mě tedy bohužel začaly dělat chladnými a úplně je vynechávám, protože odměny ze starších eventů jsou prostě lepší a nové mi tak nemají co nabídnout.


7. Jedna z událostí je dobrodružství společenství, myslíš si, že je přínosem pro spolek nebo máš nějaké výhrady (třeba i k odměnám)?
Na dobrodružství jsem se těšila, ale trochu mě zklamalo. Vyžaduje spoustu času a odměny nejsou adekvátní úsilí, které je pro jeho dokončení nutné vynaložit. Podle všeho se ale na něm stále pracuje, tak uvidíme jaké změny přinesou další dobrodružství a zda pak budou atraktivnější.


8. Jak moc jsi aktivní v turnajích? Jsi bojovný typ? Také by mě zajímal tvůj názor na dobývání nebo případné vyjednávání provincií.
Provincie vyjednávám. Jsem na mapě dál než bych měla být, jako snad každý. Na boj v nich tedy nestačím. V turnajích bojuji pouze na automat nebo je vyjednávám. Ruční boj vyžaduje příliš mnoho času, který tomu nechci obětovat. Jinak v turnajích dokáži být hodně aktivní, ale záleží na spolku. Byla jsem třeba v jednom spolku, kde turnaje hrálo aktivněji pět lidí a ostatní si pouze projeli jednu provincii, aby měli odměnu. To mě fakt nebavilo se v nich o cokoli snažit.


9. Je pro tebe důležitá pozice v žebříčku, nebo spíš řešíš estetičnost městečka v rámci možností prostoru?
Na pozici v žebříčku nehledím vůbec. Město ale v rámci možností skládám tak, aby bylo co nejvíce efektivní. Bez toho by byl prostě progres vražedně pomalý a hra by mě přestala bavit. Estetičnost nedávám úplně stranou, je však až na posledním místě.


10. Ve hře se objevují chybičky spojené s aktualizacemi, co si o tom myslíš?
Snažím se chyby neřešit, ale nejsou chyby jako chyby. Některé jsou docela otravné a když se opakují a oprava trvá dlouho, tak to nadzvedne ze židle i mě.


11. Není to tak dlouho, co se tu objevila mobilní aplikace hry Elvenar. Zajímalo by mě, jestli je zajímavá i pro tebe a co bys vylepšila?
Já ji na mobilu nerozjedu, nemám mobil s Androidem. Tablet sebou většinou netahám, takže ji můžu využívat stejně hlavně doma, přesto pro mě zajímavá je. Je uživatelsky přátelská. Systém motivací je naprosto skvělý. Na takovou tu běžnou obsluhu je fajn. Těším se, až v ní všechno rozchodí. A co bych na ní vylepšila? Přijde mi celkem zbytečná ta navigace dole, když kliknu na budovu, kde si napřed musím vybrat, zda chci v budově něco vyrobit nebo ji chci vylepšit. Teprve pak až se mi k dané budově otevře okno, kde jsou stejně dole záložky na výrobu a vylepšení. Uvítala bych, kdyby se mi rovnou po kliknutí na budovu otevřelo okno k dané budově tak, jak tomu je u PC verze.


12. Ráda bych znala tvůj názor na hru. Přemýšlela jsi, co se ti ve hře líbí nebo nelíbí?
Hra má svoje klady i mínusy. Je stále ve vývoji a přináší spoustu nových věcí a změn. Některé jsou příjemné, některé méně. Pokud se mi něco libí nebo naopak nelíbí, dám to vědět na fóru. Asi bych to více nerozpitvávala, to bylo na dlouho. Tak jako tak mě hra stále baví. Protože kdyby ne, už tu dávno nejsem.


13. Zajímal by mne také tvůj názor na divy. Je nějaký, který považuješ za ne úplně povedený?
U divů mě strašně, ale fakt strašně mrzí, že byly dány pro jednotlivé hráče a ne pro společenství. Myslím, že něco, co budou moci hráči stavět společně, tu hodně chybí. A divy by se pro to úžasně hodily. Jinak je hodnotím kladně. Za zbytečný nepovažuji žádný z nich. Sice jich nemám postavených více, třeba ty bojové, ale věřím, že pro jiné hráče užitečné jsou.


14. Chtěla bys něco říct na závěr, případně něco vzkázat hráčům?
Přeji všem, ať jejich města vzkvétají a mají spoustu spokojených Elveňaranů.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru