• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Týmový duch

BiggJOEcz

Mistr slova
Troška zpřehlednění výrob z Center a potřeby medailí pro Portál:
ch18_tabulka výrob.PNG
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser8136

Guest
Zdravím, po prvotním shlédnutí nové rasy, to vypadalo na Nekonečný příběh :)
Přesto vše obstojně schůdné. Není návodem, nicméně se dá na něčem z těchto poznatků stavět:
1.logicky co nejvíce místa pro co největší počet živlů /mám od každého 5, přesto postačí 3 na plnění úkolů /- použity teleporatce a šel cestou vyházení zbrojnic /zde je ovšem dobré míti zásoby orků/, někdo šel cestou snížení počtu obytek, což nese menší přísun mincí, ale ty se dají jednodušeji doplnit požehnáními, pokud ovšem jsou :)
2. cz2, ano obrovský nedostatek výhonků a převis poptávky, postavit-povýšit aspon dvě manuf i nebonus na T7 s výhonky /tj. prkna T1/ a pernamentně okouzlené magickou výrobou /pouze částečný přínos, přesto k nezaplacení/
3. urunium po počátečným
náporu/kdo neměl předem naskladněno/ již taky lze utáhnout běžnou sklizní a 3hod ...zde doporučuji do města naopak budovy na semínka a opětovně tak částečně kompenzovat požadavky na ně /případně přehazovat výrobu semeno vs urunia - ranní moč :) /
4. ano náměstí to chce v úkolu, ale pouze 4
5. další body doplnění postupem, všem krásný pobyt v nové rase :)

k bodu 4 - náměstí to chce ve dvou úkolech, v prvním 3 a ve druhém 6 (počet 4 jsem nikde neviděl)
 

ElfNostradamus

Veterán
petr.wp99 ...děkuji a správně 6 náměstí...gratuluji a dávám jedničku s hvězdičkou, byl to test je hezké, že jsi všimnul :)

Odstraněn nevhodný text. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GorGlin

Veterán
Ty pašeráci s lvl sídla zdražují, první mě stojí o dva miliony vic.
Tady si někdo stěžoval že má moc peněz?
 

Lovec Krys

Legenda
No přeci bys nechtěl, aby chodili v hadrech z Tesca, holt to značkové nejjemnější hedvábí a šperky z pravých diamantů /rubínů apod. něco stojí.
(v překladu ta cena je evidentně % z kapacity)
 

voyager-1

Velmistr písma
Tak tři sady center na lvl. 3 jak bude žádat úkol a k tomu zatím po dvou sadách na lvl 2. Začíná se to rozjíždět. Zvýšily se nároky na manu, pro výrobu elementálů asi 800-900k denně ale protože elementály nasazuju na noc, nehrozí rozpad.
 

GorGlin

Veterán
Taky jsem včera dokončil centra.
Sebralo mi to dost urychlovačů i many.
Teď jsem bez zásob, ale spokojený.
Uživit provoz nebude tak složité, ale jak nadporuju na výzkumy manufaktur, nebo stavbu sídla, to už je horší.
To bude zase nakouzlino do konce roku.
 

Banderoi

Znalec fóra
To je zase nějak nedomyšlené to nové zboží.Proč si někdo může vyrobit to co potřebuje a jiný to musí pracně směnit,jak tady někdo psal"minerály za bloky,bloky pak za výhonky".
 

Banderoi

Znalec fóra
Jo dík za upozornění,tak to bylo myšleno,proč se tedy něco -ne že lépe shání,ale jde vyměnit bez čekání?To je jako kdyby v hokeji jedni neměli branku!
 

Ch u c k y

Pozorovatel
Tato hra se začíná stávat nudnou,pouze sledovat kupce při jejich pochodu není nic moc.Pro někoho kdo si jednou,dvakrát otevře hru je i nereálné sehnat větší množství osvíceného zboží s 10% rozpadem.Toto se netýká těch kteří vyrábějí výhonky.
 

Anthalas

Znalec fóra
no a co teprve po 1 ks vyrabet tisice odznaku , to je teprve zabava :) osvicene prestanes temer potrebovat po dokonceni lvl 3 center
 

GorGlin

Veterán
Jo, chodit na trh akždou volnou chvilku jen abych zjistil že nic.
Ale já myslím, že cílem je abychom se na to vykašlali a patlali se v rase rok, nebo to zatáhly přes diamanty.
Suroviny, které se rozpadají se množí, požadavky na ně rostou.
v obchodnících bylo možné spotřebu many do rasy řešit přes instanty
tentokrát mi rasa bere nějaký ten půlmilion many za den a omezit to nejde
instanty tentokrát zaskakují za náměstí.
ted jsem dělal úkol na 6 náměsti
jeslti to chceš brát vážně, musíš jich mít aspon 6
pokud bych byl odkázaný na náměstí, potřeboval bych jich tak tucet, kdo si myslí že 6 je dost to nikdy nepočítal ani teoreticky na palíře
Instanty jsou použitelné jen na lidi elvenary a elfi tedy, jak to také řada hráčů udělala, náměstí je budova do počtu, úkoly s nimi spojené jen nesmyslné tahání surovin z měst a ukolovníci kteží žvatlají o jejich důležitosti banda pozerů co neví o čem mluví
 

voyager-1

Velmistr písma
já mám teď perfektní úkol "uvítejte v parku 6000 elvenarů + získejte 150 odznaků" Jelikož mi jima portál samozřejmě přetejkal tak to dělám ted po troškách a je to na tejden. Ale odměna jsou pěkný dva runové úlomky :)
 

GorGlin

Veterán
no neber to
já dělám 5000 elfů
s ohledem na to, že vylepšení center na lvl 3 chtěl všude jen lidi, vyrábím výhradně lidi a ještě dlouho budu
 

Lovec Krys

Legenda
A pak se mi někdo může divit, když na úkoly kašlu a pravidelně je odklikávám v další kapitole.
Já alespoň tady na cz1 mám s kým měnit, takže to jde, ale je to hrozný vopruz, když se to mění po 2000.
A úplně nejlepší je příjem - to se tržiště neobnovuje, takže neustále dokola jak magor zapnu tržiště, nastavím filtr, vezmu 3 nabídky, vypnu tržiště a za chvíli zkouším znovu. A do toho samozřejmě vstupuje i to, že druhý hráč nemusí reagovat stejně rychle anebo jeho nabídky může vzít někdo jiný, takže to je pak neustálé vypínání a zapínání tržiště totálně na palici.
Na betě to mám tak, že výhonky si kdykoliv přijmu z tržiště, ale na minerály dávám nabídky a obvykle čekám celých 6h na návrat, takže výměna rychlostí 6000/6h.
 
Nahoru