• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Umělecké dílo Svatyně boha dešťů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1795
  • Vytvořeno

DeletedUser1795

Guest
c6f4e1ff403a798153aa14da5805e0a6.png

Takhle to vypadá
5cd816b08847f8e3737a3171c88ec2e8.png

Tady umístění a požadavky ve výzkumu
9b3c075b5b812cb0d97c4d8756907a84.png

Takový to okýnko v záložce Budovy
.png

Dal jsem tomu speciální efekt :) tady před použitím
396749caabf85e42076a9830bc2972c5.jpg

a tu po použití.
P.S. Snad jsem si ten původní obrázek moc neupravil :) V nejhorším případě předělám :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser68

Guest
Zdravím asi mám kontrolní otázku, jak se mám na ten obrázek podívat, klikám na to jak divá a nic. Zkouším jiný prohlížeč a zas nic. Prosím pošli návod. dík
 

Santerr

Veterán
Já jsem obrázky viděla všechny, tak nevím...
Mimochodem nápad je to hodně zajímavý, pěkně sis s tím vyhrál ;)
 

DeletedUser467

Guest
Také nic nevidím, kde to máš nahrané? Je to na na něčem veřejném? Zkus to nahrát někam jinam a pak to sem dát znovu. Nebo ty obrázky prostě "chytni" a "hoď" je sem ;) A šup šup, jsem zvědavá, tvoji svatí strážní byli úžasní :D
 

DeletedUser273

Guest
mě se všechny obrázky zobrazují,jinak zajímavý nápad a propracování
 

luterina

Veterán
..ani když rozkliknu pravým otevřít v novém okně - to tam vyjede nesmysl - u mě také nic...

v čem to je? v jpg tiff... ???
 

luterina

Veterán
..po rozkliknutí naskočí stránky e-shopu: poslední přidaná hodnocení telefonu o_O ..tak nevím kde je problém...
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No, to je mi teda fakt záhada :D Jak se z odkazu, který odkazuje pouze na obrázek (ne stránku, ale pouze samotný obrázek), může vyklubat tohle :) Troufnu si tvrdit, že problém bude někde u tebe.
 

DeletedUser467

Guest
Hele, ani mně to nejede. Ta stránka nahrejto.cz je nějaká pofidérní. Nahrej to někam jinam (třeba sem), popř.to nahrej přímo sem na fórum, nebo bohužel někteří z nás nebudou moc tvoje dílo zhodnotit.
 

Sindri

Guest
Prosil bych tam zpátky doplnit ty spoilery, protože x takových velkých screenů... to je hrůza. ;)
 

Atira

Pokročilý žák
Bohužel po "otevřít v novém okně" vidím také pouze hodnocení telefonu a tady pouze prázdné ikonky obrázku... Pokud přijdete na nějaké řešení, aby šly obrázky zobrazit, prosím dejte vědět.
EDIT: zkoušela jsem po Chromu i Internet Explorer a ten to taky nezobrazí.
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 42211

Guest
Já vidím vše, ale nějak v tom obrázku nepoznávám originál
 
Nahoru