• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Studna přání v akademii

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5687
  • Vytvořeno

Lovec Krys

Legenda
Jednoznačný souhlas, ale mám takový pocit, že nám to nedopřejí - jinak by nám je zcela nebrali z eventů.
 

LucyLoo

Pozorovatel
Je fakt, že to bychom už chtěli moc. Ale jako idea a krásný sen je to skvělé. Budeme zoufale doufat a tak po 10 ti letech se nám sen třeba splní :) :) :p
 

DeletedUser4336

Guest
Možná by stačil nějaký jen omezený návrat studen, protože vyrábět se dle mého názoru určitě nebude. Kdyby to dali jako nějakou neopakovatelnou odměnu do událostí nebo bružství (a ne tak, že si jich zkušenější hráči nahrají po desítkách, což byl asi důvod stažení), tak by to šlo.
 

LucyLoo

Pozorovatel
@Pauleo přesně. To stažení je nefér. Však bylo možné jen omezit na určitý počet v událostech atd. Trošku tomu nerozumím. Když studny ze začátku dali do událostí apd. tak jich nebylo možné získat tolik jako nedávno ještě, kdy v událostech byly tak často, že někteří hráči měli opravdu plné město studen. Stačila úprava počtu studen v událostech.
 

Deleted User - 488716

Guest
@LucyLoo V čem je podle tebe stažení studen nefér? Já v tom nic neférového nevidím, obzvlášť když náhrada za studnu existuje.
 

DeletedUser4336

Guest
Nefér je to, že mě navnadí na hezky vypadající budovu, která je ale s vypršeným efektem ve městě nadále nepotřebná, takže se s ní musím rozloučit. Za mě je studna jedna z těch graficky velmi povedených budov.
 

Deleted User - 488716

Guest
Loučit se s ní nemusíš, můžeš si ji nechat jako slabou kulturní budovu, zase tolik místa nezabírá.
 

DeletedUser4336

Guest
Nemusím, ale chci, čistě kulturní budovy už delší dobu vůbec nestavím, pouze ty co jsou hybridní a dávají výhodně elfy, natož si ještě nechávat ty slaboučké.
 

Deleted User - 488716

Guest
To je ale tvoje volba, že místo hezčí slabší budovy postavíš budovu ne tak hezkou ale užitečnější. Já v tom prostě nic neférového ze strany vývojářů nevidím.
 

DeletedUser4336

Guest
Já to napsal schválně, nefér jsem myslel jako "nefér". Nemyslím si, že je na tom něco nefér, je to jejich rozhodnutí, je to na každém jak si to nazve, a kdo to jak pochopí. Moje reakce byla jen jako odlehčení, a měla být pochopena s nadsázkou. Kromě toho že ta budova jen jako kulturní opravdu nemá význam ve městě, to není jen slabší budova.
 
Nahoru