• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Stav plnění úkolů v události (Fénix) neodpovídá skutečnosti

PallandoCZ

Učedník
Verze aplikace: 1.50
Operační systém: Android
Herní svět: Arendyll

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 1

Detailní popis chyby: V rámci události Kult fénixe jsem měla rozpracované plnění úkolu č. 83 - průzkum dvou provincií, zkoumala jsem druhou z nich. Zároveň jsem vylepšovala zbrojnici. V okamžiku, kdy vylepšování zbrojnice bylo dokončeno, úkol č. 83 se označil jako splněný a naskočil úkol č. 84 - získat malé množství křišťálu. Přitom na mapě se provincie stále jeví jako neprozkoumaná (do konce průzkumu chybí cca hodina a půl). Při následném přihlášení na PC pak i tam je už nastavený úkol č. 84. Nicméně na PC se mi něco takového nikdy nestalo, přitom během plnění úkolů v rámci této události jsem i vylepšovala budovy. Problém se objevil až na mobilní verzi. Plnění úkolu č. 83 jsem zahájila na PC, mobilní veri jsem si nainstalovala a poprvé spustila během plnění tohoto úkolu.

Kroky, které vedou k chybě: viz výše
1.
2.
3.

Screen (obrázek) chyby:
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Úkol 83 má dvě části prozkoumat dvě provincie nebo vylepši budovu na 10 nebo výš. Sama píšeš, že si vylepšila zbrojnici, proto si myslím, že jsi vylepšila dvě budovy rychleji, než zmíněné dokončené provincie.;)
 

PallandoCZ

Učedník
Aha... No, je to možné. Prozkoumala jsem provincii a je fakt, že jsem vylepšovala dvě zbrojnice, které se dokončily krátce po sobě, takže se to asi stalo během průzkumu té druhé provincie.

Tak to se omlouvám, vůbec mi to nedošlo, asi že podvědomě to mám tak, že "budova" = "obytná budova", což tedy zjevně nebude pravda. A ještě jak se to stalo zrovna ve chvíli, kdy jsem poprvé spustila mobilní aplikaci, tak mě to asi zmátlo ještě víc...
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Pokud je psáno vylepši budovu, je tím myšleno jakoukoli budovu. :) Důležitější je úroveň vylepšení, kterou úkol požaduje.
 
Nahoru