• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

stavění a bourání budov

DeletedUser1171

Guest
Zdravím, dosáhl jsem do bodu kdy mám max rozšíření z provincií a do budoucna jen jedno rozšíření z výzkumu a jako příklad uvedu třeba úkol postavte 4 budovy na levl. 5 a výš což je docela problém protože většinu budov mám na max a tyto postavit od základu a zbouat je dosti časově náročné myslím že vývojáři zapomínají na hráče co jsou dál a v podstatě je tímto odsoudily k zániku hra je na mrtvém bodu
 

DeletedUser4918

Guest
Také zdravím, ten úkol, nakolik mi slouží paměť, zní "vylepši na úroveň 5 nebo vyšší" a z logiky toho by mělo "stačit" i vylepšení z 25 na 26...
 

Lovec Krys

Legenda
Úroveň 5 nebo vyšší lze snadno vyřešit stavěním malých budov navíc (moc místa to nezabere, taková prknová manufaktura je 1x2 ještě na úrovni 6. Jen člověk musí mít pár lidí navíc v rezervě.
Na úkoly na budovy 15+ jsem okoukal na fóru jednu strategii - nechat si vždy pár budov na nižší úrovni a pak v eventu je na ty úkoly vylepšit.
Kdo je již delší dobu na konci výzkumu a již využil předcházející strategii to může řešit s předstihem na místě rezervovaném pro spřátelené rasy. Jen se pak musí přemoci ty budovy zase zbourat. Nejrychleji se staví zbrojnice, jen člověk musí mít volnou populaci+kulturu. Ale pokud budou nové rasy přibližně co 6 měsíců, lze použít předchozí bod. Pokud déle, na volném místě předem připravit budovy. Termíny hlavních akcí jsou známy předem (+- pár dnů stejně jako loni).
 
Nahoru