• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

staroveké divy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

CherryFlower

Guest
Já si myslím, že základní problém, který chtěl protokol vyjádřit, je, že nové funkce s runami jsou zbytečně zdlouhavé. Pro další hráče už to nejspíš tak nebude, protože si ohlídají, aby měli provincie na dobývání, ale ti první měli dost času při čekání na trpaslíky, takže dobývali co šlo a teď už to zkrátka nejde... to je holt riziko "předskokanů" :)
 

DeletedUser34

Guest
moja mila Woody drahokamy ktore sme nemali sme zhanali u viacerich a ty rovnako si zobrala o prach ktori si nemala
tak sa nerob svetou
neviem kto tu zacal koho urazat prvi
atvoje nazori na stounov boi rovnake tak nerob zo seba sveticu nikdy som tu neurazal vivojarov a ked vies si vibrat sprispevu len to co ti prave blislo pred ocamy tak tasko ti niekto vysvetli že čierna neni biela
ja viem ze len zavidiš ze aj keby si si kupila milion diamantov tak budete stae len druhy v spollkoch a to ta zere a nepomoze ti ani kupovanie si hlasov vsutaziach co boli tu na fore
bolo t uz zjavne ked niekto nedal teba ta si hned zmanila hlasovanie na ine meno alebo sis sdohhodla aby hlasovali za teba ja viem mas peniaze tak si myslis ze mas ja pravdu
ale nemas a neviem kde si prisla ze sa tu z angelom cukrujem ale to mas asi zase nejaky zavan tvojej fantazia :)
no co uz vidno ze ta riadne spracoval niekto v spolku lebo za timito nazormi nevidim teba mila Woody
a ked je preteba priživnictvo hranie zadarmo ako mozes vidrzat stolkymi vo svojom spolku ved nebyt tich akosi nazvala prizivnikov tak si tuani necierkneš odbornica na mralku kde by si bla bez diamantou nikde dole top 500
 

CherryFlower

Guest
Nechte toho prosím :( Za takovéhle dohady přeci žádná hra nestojí... je to jen hra!
Venku na nás po deštivých dnech vykouklo sluníčko a to je přece paráda :) Usmějte se a užívejte života, dokud můžete :)
 

DeletedUser76

Guest
:D I Ty vtipálku...
Jasně, že ano ,to jsem celá já , kupuji si hlasy,hráče diamanty,pozice,dobrou náladu,zkrátka všechno ...
A koupím si Inno Games a hlavně vývojáře ,všechno si koupím... :D
Ach jo ,Ty jsi vážně truhlík ...
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Pravda je taková, že nebýt platících hráčů, tak Elvenar se ještě dnes může zavřít. To je nezpochybnitelný fakt. Navíc jak už bylo řečeno, i když si někdo nakoupí opravdu obrovské množství diamantů, tak na ostatní hráče to stejně nemá ŽÁDNÝ vliv. V ostatních hrách (nemyslím tím hry společnosti InnoGames) si nakoupíte prémiovou a své soupeře jednoduše zničíte, rozdrtíte. To zde ale nefunguje. Ale to je přece krásné, ne? Měli bychom mít z toho radost, ne se rozčilovat. :)

Tak či tak, tahle diskuze nemá smysl, každý je přesvědčen, že jeho názor je správný. Proto ji zamykám. Pokud chcete pokračovat v debatě o dění na světě Arendyll, využijte prosím naší Kavárny.

Jinak pokud jsem někoho urazil nebo zesměšnil, tak se omlouvám, určitě to nebyl záměr. Dotyčný mi může napsat zprávu a daný text smažu. ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru