• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

staroveké divy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34

Guest
ta ako nas čaká
v buducnosti nejaká novinka ako su staroveké divi
hmm bol som nadšený a štastný ale moje nadšenie a radost
vystriedalo sklamanie a naštvanie z Inogemu ako to spravia
som si prečital diskusiu o zazrakocha vijadrenie moderatorv ako to bude fungovať a tu je moje rozčarovanie

hráči čo buduv strome výskumunad IV. dobou maju smolu co sa ziskavania run týka
a kolko runy dostanu po dokončeni provincie

ale ty co su uz na V alebo višie a maju o 50 alebo aj viac prvincii uz dobytich maju smolu budu ziskavat runu len za kazdu novu dobytu priovinciu
a to Ino netrapi ze uz mame proti sebe armady v provinciach ktore sa extremne tasko zdolavaju alebo to ze odomknutie jednej provincie trva dlhšie ako 18 hodin to im je fuk
proste odporucaju nebojujte kym nepridu divi a hootovo
a za dalsie divi sa budu stavat na uzemie mesta takze vam zaberu dalsi priestor v meste na ukor potrebnich budov hmm no pekne to zmrvili difam ze to tak nenechaju lebo to bude pekny pdraz voči hráčom
nepoviem keby dali aj dalšie rozširenie do stromu viskumu tak to este pochopim ale ini proste šlahnu novu budovu ktoru si zial budete musiet zburat uz budovi co ate v meste a je im jedno ze ked mate vsetko na 15 urvne a nadrei ste sa na tom
ako fajn to bude zase zábava len pre platiacich hračov za diamanty si kupi runy za diamanty si kupia uzemie a za diamanty si vilepsia budovi a ze vraj hra zadarmo naozaj hnusárna od vivojarov :(((
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Santerr

Veterán
tak to jsem čekala, že to bude jako další součást výzkumu, podobně jako trpaslíci a runy, nebo ty úlomky, budou k získání vždy, jestli to bude tak, jak píšeš, je to na nic a taky jsem čekala, že přidají i rozšíření města :(
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Díky za názory! :)

Hnusárna? Protokole, jsem smutný, že volíš taková drsná vyjádření. Hra je ZCELA zadarmo a nikdo nikoho nenutí si diamanty kupovat, i bez nich se dostane každému plnohodnotné hry.

Je třeba se na to dívat tak, že jen tým vývojářů tvoří několik desítek lidí, navíc kolem hry se motají další desítky. Tím, že si diamanty koupíš, podpoříš tedy tyto lidi a celkově celou hru. Ale nikdo tě k tomu nenutí! Chápu, že jako neplatící hráč nevidíš rád, že platící mají oproti tobě věci navíc, ale vezmi si to z pozice platícího hráče. Ten den co den chodí do práce, aby pak nemalou část výplaty zainvestoval do diamantů. A když by pak za ně dostal třeba jen pár tisíc mincí nebo pár kusů zboží, byl bys na jeho místě spokojen? Opravdu? Dlouho se dřeš v práci, a pak za těžce vydělané peníze obdržíš nějakou nicotnou odměnu. No, neříkej, že by se ti to líbilo... Proto jsou podle mne tyto diskuze o platících a neplatících hráčích úplně zbytečné. Kdo nechce, diamanty si nekupuje, kdo chce, koupí si je. Ti platící mají herní obsah navíc, ale NIJAK tím neškodí neplatícím hráčům.

A že vám tyto nové budovy zaberou místo na úkor potřebných budov? Říkáš to tak, jako kdybys ty nové stavil jen tak na okrasu. Což ale samozřejmě není pravda, ty poskytují takové výhody, že se to bez diskuze oplatí. :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Počkat, zabírají další místo? A to ty obrázky těch staveb "nad stavební plochou" města v kopcích? :) To se nakonec změnilo? Asi nejsem moc v obraze :D

ale ty co su uz na V alebo višie a maju o 50 alebo aj viac prvincii uzdobytich maju smolu budu ziskavatrunu len za kazdu novu dobytu priovinciu
a to Ino netrapi ze uz mame proti sebe armady v provinciach ktore sa extremne tasko zdolavaju alebo to ze odomknutie jednej provincie trva dlhšie ako 18 hodin to im je fuk

s tímhle souhlasím. Ale zase oproti ostatním máme nové výzkumy oddílů a brzo bude i další výzkum šermířů/golemů... Takže ono se to trochu vykompenzuje. Tak černě bych to neviděl :)
 

DeletedUser34

Guest
Forstein ale to uz nebude hra zadarmo ked vsetci budu tlačeny do toho abby si kupili diamanty len preto aby sa mohli v mestecku rozvijať
no tak kludne mohli spravit tuto hru plne platiacu a ty co to chcu hrat zdarma mohi dat ako demo
a z uzemim v meste na odomknutie noveho uzemia potrebujem 8 provincii
a ked stratim v jednej provincii 1/3 armady a za jednu provinciu dostanem len 1 runu
tak potom ocom toje
a za dalsie teras odomknutie - objavenie 1 provincie trva dlhšie ako 18 hodin
to potom prestane bavit ta hra aj toho najtrpezlivejsieho
a ked si bonusove budovi nakoniec postavia len platiaci hrači tak sa len prehlby rozdiel medzi hračmy a uz nebude hra pre kazdeho rovnaka ale budu jedny co su zvihodnovany stale viac a viac
a doporucenie na bete nebojujte kym nedame divi tiez neni celkom normalne nakolko ked chce clovek napredovat potrebuje uzemie ked uz ma vsetko na 15 urovni a ak by som mal cakat 2 tyzdne alebo aj dlhšie na jedno rozsirenie aby som mohol nieco postavit tak to radsej skoncim a budem hrat niečo ine vivojari sa zda ze nemislia na hracov ako sa to bude hrat ale myslia cisto len na to ako co najviac penazi naťahat ale ok ak sa bude dalej takto pokračovat odozvu budu mat aspon na slabšich serveroch
rovnako ako domrvili FoE kde cim dalej tym viac hračov odchádza a aj ked davaju novi obsah do nej aj tak to maju cim dalej na haku
a nezachrani to ani bombastica reklama tak ako šlapili vedla s blokovanim opakovacich šlaplivedla aj stymto a dufam ze sa umusria a zmenia to na bete maju rovnako silnu reakciu a nepaci sa to viacero hracom
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
a ked si bonusove budovi nakoniec postavia len platiaci hrači tak sa len prehlby rozdiel medzi hračmy a uz nebude hra pre kazdeho rovnaka ale budu jedny co su zvihodnovany stale viac a viac
No, když jsou podle tebe platící hráči ti špatní, tak mi prosím vysvětli jednu věc. Oni tě nějak omezují? Škodí ti? Berou ti něco? Snižují tvůj zážitek ze hry? Zpomaluje se kvůli nim tvůj postup ve hře? Jsi v bojích kvůli nim slabší? Ne, nic takového se neděje. :)

Každý má omezený prostor, přičemž na každém hráči záleží, jakou strategii zvolí. Je to taktická hra, není to bezmyšlenkovité klikání á la postav si vše.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Já bych tohle moc nehrotil. Taky nebrečím, že nedoženu stříbrovlase, protože si koupil spoustu věcí. Nebo že stavěl portál na vyšší úrovně bez toho, aby vůbec měl manufaktury na žulu, kde žula byla potřeba na další levly toho portálu :D Případně že chviličku po zavedení trpaslíků zázračně vyhrabal 180 VB na postavení portálu.

Prostě kdo si chce platit, ať si platí. Je to čistě každýho věc :) Někdo do toho dá mraky peněz, někdo méně a někdo žádný. Jasně, neplatící hráči jsou prostě v nevýhodě, tak to je. Vždycky bylo a v každý hře to tak je. Ať chcete nebo ne, takhle se na tomhle vydělává. Nikdo nedělá nic zadarmo, ani vy byste neseděli u stolu a nepsali kód proto, protože jste prostě strašně hodný a chcete udělat tisícům lidem radost :) A když jo, tak časem vás ten nápad na výdělek prostě dostane. Já to chápu, neodsuzuju nikoho v tomhle.
 

Santerr

Veterán
Souhlasím s tím, co napsal GoldAngelcz, také nikoho neodsuzuji, že si koupil diamanty a má hru snadnější, jen mě prostě mrzí, že získávání těch run bude celkem problém a bude to zbytečně zdlouhavé, pokud to tak skutečně bude, jestli to vývojáři ještě nezmění a věřím, že spoustu lidí to otráví. Zdlouhavost některých věcí lidi nudí a přestávají hry hrát, i toto je u všech her stejné a pokud nechtějí mít velký odliv hráčů u nové hry, která se zatím vyvíjela slibně, měli by se spíše věnovat tomu, co by hráči chtěli a co by se jim líbilo, aby hráli hru dál. Jen můj názor ;)
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím ,nebudu zde rozebírat diamanty Protokole, do kina nechodíš taky zadarmo,leda,že Tě někdo pozve.
Nelíbí se mi jak se věčně strefuješ do hráčů co si diamanty kupují. Já osobně bych se styděla využívat něco pro svoje potěšení bez příspěvku .
Ty lidi se věnují tomu a pokud vím přináší Ti zábavu. A pokud zde si něco koupím,je zcela samozřejmé,že dostanu něco navíc .
Docela se teda divím když už si takový odpůrce proč si ve svém spolku držíš hráče co jede za diamanty . Leda,že bys ho využíval pro přírůstek bodů v žebříčku. Což se Ti samozřejmě hodí. Neměl bys hanit činnost jiných a když haníš tak nehraj. Nebo hraj ,ale drž pusu o diamantech.
Nikdo Tě hrát za ně nenutí , pokud vím dojdeš k cíli i bez nich ...
 

DeletedUser34

Guest
ja som tiež nikoho neodsudzoval aani som nenadaval na hračov platiacich len sa my nepaci ze hra sa kazdym vilepsenim stava cim dalej tym viac zavisla od nakupu diamantou mne je jedno ze kto si zaplati nech ma ale preco nutia tich co neplatia za diamanty aby si ich kupili totiz obsah hry cim dalej tym viac tlaci na to ze ak chce hrac napredovat tak bez kupi mu to ide cim dalej tm tasie alebo uz vôbec
ved ak nema priestor na postavenie novich budov taksa jeho rast zastavia hra zacne byt nudnaa
nakolko mesto je zavisle na ludoch aak chceem mieto v meste musime burat
ak pridaju dalsie budovi ted tie divi no nemislim ze budu mat rozlohu 2x2 alebo 3x3 policka zburame si budovi ktore mame uz na 15 urovni do ktorich sme investovali tolko casu len preto ze rozširenie je bud hodne daleko ziskat ho v boji o provinciach

a Forseti nikdy som nepisal ze platiaci hrači su špatny ale ze system hry sa kazy a talci na ostatnych ak chcu napredovat aby platili

no draha Woody krasne krasne kedy som ti vičital nieco čo si si kupila za diamanty
keby si citala a nekypela zlostou mozno by ti doslo ze nejde o hracov co si kupuju aj ked kupovanie aby si ulachcili hru my pride ako puzivanie čítov ale to je ine a Woody preco potom je označovana tato hra aj v reklame ze je uplne zadarmo
velka odbornica a moralistka si sa ukazala tlieskam ti
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
v reklame ze je uplne zadarmo

Teď trochu na její obranu... Tam jde o to, že nemusíš platit přístup/registraci/poplatky za hraní. To že jsou "bonusové" funkce a možnosti už je něco jiného. Za ty platit nemusíš, bez nich tě nic neomezuje, všechny funkce a další věci potřebný pro plnohodnotné hraní máš k dispozici (což psal i forseti). Nevím jestli to ještě existuje, ale kdysi dávno (pár let zpět) byla hra (nejspíš asi víc, nevím), kde si člověk musel zaplatit registraci. A platit měsíční poplatek, aby mohl pokračovat hraní. Všechny online hry jsou postavené na tomhle způsobu. A to, že všichni mají stejné podmínky. ALE ten kdo si zaplatí má funkce navíc. Ono původně to bylo pro podporu vývojářů - až časem z toho vznikly placené výhody/funkce ušetřující čas nebo hru samotnou. Spíš tedy takový poděkování za hráčský příspěvek v podobě funkcí navíc (co jiného taky mohou dát, že...). A protože nikdo nic nedělá zadarmo a chce rejžovat doslova na všem co jde, tak se z toho stal příjem peněz. To že některé hry doslova zkazili penězma je věc jiná (a bohužel pravda). Ale tady tě opravdu nic neomezuje. Jasně, nebudeš první ale i přes to se můžeš dostat na skvělý příčky. Viz ty sám, jsi na 11 místě. To je dobrý výkon.
 

DeletedUser76

Guest
Já jsem pohodová hráčka a rozhodně nekypím zlostí,můžeš se zeptat všech u nás ve spolku. A hra je zadarmo,ty jí nehraješ zadarmo nebo co? Kritizovat dokáže každý a hanit práci vývojářů taky ,že.
Když jsi takový chytrák máš možnost.
Vymysli hru, dej jí na web a zcela zadarmo. Jenže to by si musel něco vynaložit ,že. Něco obětovat. Jako čas.
Lidi platí nájem, mají rodiny a zkrátka se živí tím co dělají.
V tomto případě vymýšlejí hru.
Ta společnost na tom je postavená. Měl bys projevit vděčnost za to,že si můžeš hrát aniž by Tě to stálo korunu.
Píšeš akorát nesmysly a když se Ti to nelíbí tak nehraj.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
GoldAngelo ja vie ze teras je to biznis pret to robia aby zarobili ale vsimni siFoE ak si to niekedy hral aj tam boli bonusove budovia su stale ale hra bola stale hratelna pre obe strany ci uz platiacich a neplatiacich nebol problem
ale tu to ide smerom ze ak nekupis si rozsirenie uzemia alebo akbudu tie runy
tasko dosiahnes visledok vnormalnej dobe a ak mam cakat mesiac v hre len preto aby som si po mesiaci zadovazil budovu
alebo 2 tyzdne cakat kym ziskam rozsirenie mesta cez provincie nakolko odomknutie jednej trva uz vise 18 hodin
tak to hracov len demotyvuje alebo ak si mam zburat polu mesta len kvoli tomu aby so si mohol postavitt nieco nove
tak to prestane stát za to aby tu clovek cakal taku dobu a naozaj bude lepsie skoncit

Woody čo dodať su hrači čo hrajú a su ty druhy co si kupuju lebo inak sú ... :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
Já právě FoE nikdy nehrál, což jak jsem koukal po okolí tak jsem jeden z mála :D Většina hrála. Každopádně vidím to i na jiných hrách. Třeba DK taky od inno. Ale to bych tu mohl napsat sloh o tom, jak se z toho stává lehce jiná hra než původně byla. Ale zase přišly i novinky, který prostě pozvedly úroveň a nabudily hráče k hraní a tak. Jak jsem psal, já bych to tak černě neviděl. Holt divy nebudou ideální, za to trpaslíci se povedli, to nemůže říct nikdo že ne :) Tak třeba další novinka bude taky fajn. Nechal bych to plynout, přizpůsobil se a třeba za měsíc si řekneme, že to tak strašný nebylo :)
 

DeletedUser76

Guest
FoE jsem hrála a to dost dlouho. Nemohu si stěžovat. U nás v cechu byli hráči co hráli zcela zadarmo a drželi se na předních liniích žebříčku.
Během tří let se hra měnila. Je zcela samozřejmé ,že se nemůže všechno líbit všem. To nejde ,prostě. Budovy co byly prémiové se za nějaký čas pak dávaly do soutěží co by odměny. Takže hráči je měli možnost vyhrát. Jediné co považuji za chybu z mého hlediska je výstavba VS Alcatraz.
Po 20 úrovni začala připisovat body do žebříčku a to tak hodně,že hráči přestali bojovat a honili se pouze za výstavbou oné budovy.
Což mne natolik odradilo,že jsem hru ukončila. Neviděla jsem smysl v tom ,abych pokračovala.
Rozhodně jsem se do vývojářů nenavážela a ani do hráčů co si kupují či nekupují diamanty.
Tato hra se rozvíjí, jsme na začátku takže hodnotit co je dobré či špatné je dle mého názoru brzy.
V první části hry jste měli možnost si zakoupit kulturní budovu co dávala zároveň i lidi za diamanty. V druhé fázi máte tuto možnost skrze trpaslíky zadarmo . Takže je to vyrovnané .
Plně věřím ,že se vývojáři snaží dělat hru zajímavou natolik aby utáhla hráče co nechtějí investovat ani korunu a zároveň i nabídnout něco co si hráči rádi koupí.
Ze vzduchu prosperovat firma nemůže.
Nehledě na to ,že bych to mohla velevážený pane Protokole otočit.
Hráče co hrají zadarmo bych mohla nazývat příživníky co hrají za něčí peníze.
Takže bych zde soudy o tom zda je lepší ten či onen hráč rozhodně nevynášela.
Zkrátka a dobře se raduj z toho,že máš zábavu bez placení :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser87

Guest
třikrát jsem zvažovala, jestli se vyjádřit, ale musim...já nepovim jen to, co nevim...protokole, ty jsi husťák fakt :D těm, co na hře makaj, nedáš vítězoslavně ani haléř a ještě špačkuješ, že se jim to a tamto nepovedlo? Uvědomuješ si i, že právě za peníze platících hráčů hraješ? když něco dostanu, spíš poděkuju, nee? :D
 

DeletedUser34

Guest
mila Wody a Fanta,
bez tich ako si ich nazval priživnikov by si nehrala ani ty nakolko tich oplatiacich na tomto serveri je minymum a server by uzavrelipre nezaujem tak važ slova a kde si vzala ze som do toho neinvestoval keby som si nekupil diamnty nemal by som 3 stavitela uz od zaciatku
ja sa nenavazam do hračov čo kupuju diamanty
ja som len slobodne vijadril svoj nazor a to co mienia spustit to
len ty draha Woody zostúp strónu namyslenosti a povišenosti nad inymi hracmi oznacujucich za prižoivniov a konecne zcni citat že tu neni nikto menovany z hracov len poukazovane na stale sa zvecujuci rozdiel medzi platiacimy a neplatiacimy
a hra kazdym vivojom tlaci na to aby si clovek ktori chce napredovat a este mat radost z hry aby si kupil diamanty
ale to ty aj Fanta nevidite
ale ja vam tu nebudem vysvetlovat ze toto bol názor a všade pišu ze chcu pocut spetnu vezbu na hru ale nie za moj nazor som tu verejne linčovany
ok viac uz na toto forum nenapisem nič cosa hry tyka nech sa niekto neciti byt urazeny a pritom to ta nikdy nebolo
nech si tu nazori pise len vivolena kasta co maju navšetko patent a ked niekto nieco napiše je zle
a Pan moderator fora jedno vijadrenie
nabuduce nepište že chcete spetnu vezbu na hru ed rovnako ako niektori ed sa im nepaci nazor iny ako je vaša polityka zacnete zosmieštnovať je to z vašej strany dost neprofesialne ale ok ak chcete mat len a len pochvali prosim dajte to do pravidiel fora ze vlastny názor hráčov je tu neprijatelny a plati to co povieme mi moderatori
a kludne ma tu moste teras lincovat a prepierat som stymto forom na nejaky cas uplne skoncil nech si sem pisu ty co vam vyhovuju
 

Sindri

Guest
Jediné, co tě může teoreticky jakýmkoli způsobem tlačit do nákupu diamantů je pozice ve žebříčku, na který tu však takřka není kladen důraz. Pokud něčeho dosáhneš později, nebo dokonce vůbec... fakticky se nic nestane. Oproti ostatním hráčům tím o nic nepřijdeš, nemáš možnost, jak bys mohl. Ber to prosím jako čistě mé osobní smýšlení. V žádném případě nejde o názor Elvenar týmu nebo dokonce vývojářů.

Zpětná vazba je žádaná, vývojářům umožňuje skloubit dohromady (udělat kompromis) v tom, co je pro hru dobré a zároveň co je dobré i pro hráče. Jde o poměrně těžký úkol, některé požadavky hráčů nejsou úplně domyšlené, nyní to ale myslím spíše ve všeobecné rovině, nikoli na tvou zpětnou vazbu.
 

DeletedUser76

Guest
Pokud jsem nazývaná arogantní hráčkou tak ať si to plně zasloužím ;).
Jak si můžeš vůbec dovolit psát o někom koho neznáš ,že je namyšlený a arogantní?
Velice těžko se dá něco vysvětlit člověku ,který si myslí ,že poslání prasete je být sežrán.
Zřejmě Tvá myšlenková kapacita Ti nedovolí pochopit co se Ti zde hráči snaží vysvětlit.
Jediný kdo zde volil hrubá slova cituji hnusárna a navážel se do vývoje hry jsi byl Ty.
I když Ti zde hráči píší ,že nemusíš pustit chlup ze své peněženky a hru můžeš hrát krásně zadarmo.
Neřekla jsem ,že jsi příživník, ale že se to dá z pozice hráčů co si něco koupí otočit proti hráčům co nic neutratí.
Nicméně mne to u Tebe nepřekvapuje, Ty totiž často převlékáš kabát ,že ?
Prostě ten kdo s Tebou nesouhlasí,je špatný . Nebo se mýlím ?
Nebylo tomu tak , když jsi neměl zboží pro svůj cech ,tak Ti mé diamanty arogantní zcela vyhovovaly.
Proč neukážeš svůj pravý charakter a nenapíšeš jak slídíš ve zprávách kdo je s kým,
Rolling Stones jsi neměl rád a teď tady s Angelem cukruješ.
Že Tě hanba nefackuje, nejdříve si prohlídni svůj odraz v zrcadle a teprve až budeš natolik dokonalý, čistý bez chyb a hříchů můžeš možná
nad někým vynášet soudy.
Ale i z této pozice je to dosti neslušné...
Tím tuto nesmyslnou debatu ukončuji .
PS: Nezapomeň říci hráčům aby mi neměnili suroviny na tržišti ,protože v tom tkví Tvá celá strategie :D.
Ostatním hráčům se omlouvám za svůj příspěvek ,který není zcela pozitivní.
Přeji Všem pěkný den.:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru