• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Stále svěží

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2070
  • Vytvořeno

DeletedUser2070

Guest
Dobrý den,
hledám společenství s aktivními hráči. Momentálně se nacházím v jednom, kde mi packuje 10-15 lidí denně a připadá mi to málo (představuji si tak 20 a více:D). Možná jsem jen nenažraný, ale s aktivitou problém nemám. Výpomoc dávám denně jak lidem ve společenství, tak všem odemčeným sousedům na mapě (zatím 201 provincií). S výzkumem jsem zhruba v půlce kapitoly víl a bodů mám 59 000. Hraji zhruba půl roku pomalu každý den, loguji se několikrát denně a hra mě stále velmi baví i přes veškerou negaci, kterou v poslední době obdržela. Herní nick mám stejný jako na foru.
Děkuji za případný zájem a přeji všem co si tohle čtou pěkný a příjemný den
 

klapa

Mistr slova
Dobrý den,
hledám společenství s aktivními hráči. Momentálně se nacházím v jednom, kde mi packuje 10-15 lidí denně a připadá mi to málo (představuji si tak 20 a více:D). Možná jsem jen nenažraný, ale s aktivitou problém nemám. Výpomoc dávám denně jak lidem ve společenství, tak všem odemčeným sousedům na mapě (zatím 201 provincií). S výzkumem jsem zhruba v půlce kapitoly víl a bodů mám 59 000. Hraji zhruba půl roku pomalu každý den, loguji se několikrát denně a hra mě stále velmi baví i přes veškerou negaci, kterou v poslední době obdržela. Herní nick mám stejný jako na foru.
Děkuji za případný zájem a přeji všem co si tohle čtou pěkný a příjemný den

Maniacku, škoda jen, že jsi se o problému nesvěřil u nás, kde jsme s tím třeba něco mohli udělat, není to tak dávno co jsi sám žádal o vstup k nám, nezbývá než ti popřát hodně štěstí ve hře a abys už konečně našel co hledáš. :) klapa
 

DeletedUser2070

Guest
Děkuji za pěkné přání :) Stále něco hledám, zkouším něco nového dokud nejsem spokojen. Někdy to chce více času než jindy, ale nakonec se vždy doberu k tomu co mi vyhovuje. Taky ti přeji hodně štěstí ve hře :D
Věčný průzkumník Maniack
 

DeletedUser1148

Guest
jsem ráda ,že jsi našel :) ... přeji hodně štěstí a ať se ti daří :)
 
Nahoru