• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Stále divnější divné Divy

Waso

Učedník
Ahoj!
Nevíte někdo, kolik je " Mana.png - Jakmile začnete prozkoumávat provincii, získáte manu, jejíž množství je násobkem již získaných provincií." jedné many na jednu provincii?
 

GorGlin

Veterán
To je velvyslanectví.
Prostě podle lvl divu vynásobíš počet provincií nějakým číslem a tolik dostaneš many při spušětní každého průzkumu.
Já ted nějaký čtvrt milion
 

Waso

Učedník
Ano GG. A kolik jsi měl manu na lv. 1. ? Te´d jsi na třicítce....
A děláš cca 3 průzkumy za týden?:cool:
 

GorGlin

Veterán
Víc, mám vymazlenou i hospodu, průzkum trvá cca 42 hodin.
Lvl 1 je 60x provincie, lvl 35 je 460x provincie
 

Waso

Učedník
Takže ty to (velvyslanectví) nedoporučuješ stavět??? :rolleyes: (Hospodu nemám a cca rok mít nebudu.)
 

Lovec Krys

Legenda
Enarovo velvyslanectví je dle mne jeden z nezbytečnějších divů ve hře.
Jakýkoliv bonus navázaný na průzkum na mapě, je prostě neefektivní (a s prodlužujícím se časem na průzkum se zhoršuje (Hospoda to sníží jen dočasně)).
A Velvyslanectví je prostě hrozně velká obluda (4x7).
Stejné produkce many (při dvoudenním průzkumu) dosáhneš 2 Lávovými vejci (130k/48h na 4x4) (a to se ještě nezmiňuji o starých setech (takový Vánoční stromek s jeho 198k many /24h, ale to je přístupné jen pro hráče, co už nějakou dobu hrají a ty sety mají)).
 

Elvinka12

Učedník
to neni tak uplne pravda znam i lidi co ho maji a nemaji vsechny i tak je to div ktery bych hodnekrat zvazila nez bych ho postavila jsou lepsi divy na manu popravde uz mam 3 to je vic nez dost
 

Elvinka12

Učedník
myslis ty 3 ktere mam na manu? tak opatstvi to je jasny za pouziti kouzla mana, potom bludiste - tam je hlavni duvod rozpad, vyroba je nizka a vedlejsi no a nakonec majak sousedstvi - kazda kulturka ktera je pod pomoci a ma na sobe magicky dar tak pri sberu da az 2x vice many podle levelu divu
jinak tech lidi co stavi enara opravdu moc neni a spis ho nekdo postavi v rane fazi hrani nez jako pokrocily hrac
 

Waso

Učedník
Rozšíření z provincie:
Když mi to ukáže větu "dosažen limit" tak to si asi už nic nerozšířím??? :eek:
 

voyager-1

Velmistr písma
Jedině, že máš vyzkoumaný všechny provincie které jsou potřeba pro poslední kapitolu. Ale i tak Ti jedno zas přibyde až bude kapitola příští.
 
Nahoru