• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Společenství

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Cosmos

Kolemjdoucí
Ahoj, jak mohu vstoupit do společenství. Značka společenství je černá, a nelze rozkliknout. Díky za odpověď.
 
přes stránku daného společenství. NIcméně většina spolků tě nenechá vstoupit jen tak a posílají pozvánky. Zkus napsat velitelům (nebo zástupcům/velvyslancům) a uvidíš :)
 

Mescal

Znalec fóra
@Cosmos, vzhledem k Tvé otázce, bych Tě jen rád upozornil, že společenství se zde dělí na dvě základní skupiny:
  • na ty co hrají na pohodu
  • na ty co hrají na nějaký výkon
U těch, co hrají na pohodu obvykle není nic povinné ať již účast na turnajích, ve věži, v Dobrodružství společenstva nebo i jen ve hře.
U těch, co hrají na na výkon jsou v pravidlech společenstva obvykle přímo uvedeny podmínky, které musí každý hráč herně splňovat.
 
Naposledy upraveno:

Reyahana

Učedník
@realkaM asi mám upito, ale moc jsi mě rozesmála :D :D :D
Buď hraješ na pohodu, máš málo času na hru a tak nějak proplouváš a flákáš anebo jsi napůl fanatik a jedeš ve hře vše, co je k dispozici (věž, turnaje, DSko, eventy) a denní přihlášení ... ale obojí asi moc nejde.
Můžeš jen najít pohodový spolek, který jede slušný výkon... nebo nevýkonný spolek, který má pohodu. :p
 

Mescal

Znalec fóra
@realkaM není smyslem této hry mít své vlastní společenství, ale být součástí společenství, které vyhovuje Tvému způsobu hraní. Já to své našel až na 3. pokus.
A věř mi, že bez (dobrého) společenství je tady hra obtížnější, i když je samozřejmě na každém, jestli chce hrát sám za sebe a nebo ve společenství.
Na některé věci bez společenství prostě nedosáhneš (např. DS, lepší nákup na tržišti, vyšší truhly v turnajích....)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru