• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Společenství Jane Lorri

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4824
  • Vytvořeno

DeletedUser4824

Guest
,,Ahoj, vítej ve společenství Jane Lorri. Jsem aristokratická dcerka bohatých lidí, avšak mě lid vyhnal z mého rodného města. Založila jsem tedy vlastní a pojmenovala ho po sobě. Přidej se k nám do společenství. Jsi vítán, ať je tvůj původ jakýkoli !!!

Jane Lorri byla princezna a dědička trůnu ve své zemi. Kvůli hrubému porušení mravnosti byla vyhnána z města a dána do otroctví. Ona však tento osud nevzala a z tábora utekla. Založila vlastní město v Arendyllu a následně ve Winyandoru a lidé, kteří jí zbožňovali ji do těchto měst následovali. "

Takto zní popis mého relativně nového společenství. Postupně přišli první 4 stavitelé, které jsem pozvala a následně se začali hrnout sami. Vznikla skupina aktivních a chytrých stavitelů, kteří této hře rozumí. Navzájem se podporujeme, velice šikovně obchodujeme a když je turnaj nebo jiná hra, snažíme se ze všech sil. Čím dál více se zlepšujeme.
Píšu tento příspěvek, protože sháním šikovné a hlavně aktivní stavitele. Také hledáme někoho, kdo má bonus na svitky, protože jich je kritický nedostatek. I když je společenství plné, tak máme pár lidí, kteří aktivní pro klan nejsou. Můžete zaujmout jejich místo.
Pokud máte zájem, nebojte se mi napsat. Je vysoká šance, že budete přijati, pokud tedy budete aktivní pro klan. Potřebujeme spojit své síly a polovina společenství je slabá. Přidejte se k tahounům a učiňme naše společenství mocnějším!!!

Jane Lorri ♥ ♫
 
Nahoru