• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Sousedská pomoc na PC

Dobrodej

Kolemjdoucí
Velmi by mi vyhovovalo, pokud by v prohlížeči bylo možné na mapě světa poskytovat sousedskou výpomoc obdobně jako v appce na mobilu nebo tabletu aby poskytnutí pomoci by bylo stejně snadné, jako pro členy společenství nebo sousedy přes kartu upozornění. Stává se mi, že aktivní sousedi pro velký počet upozornění už v seznamu upozornění nejsou.

Tedy aby při kliknutí na město se nejprve zobrazila volba jak dál do města. Alespoň zda skutečně vstoupit, nebo jen poskytnout pomoc a tak jako je to vyřešené na mobilu mít při poskytnutí pomoci jednoduchý výběr peníze na hlavní budovu, bunus do dělnické chatrče, zkrášlení již předvybrané budovy. Pokud chci skutečně vstoupit do města, tak mi jeden klik navíc nevadí, ale pokud chci 50 sousedům pomoc tak je to klikací a čekací onanie, protože načtení města jednak dost dlouho trvá a pak zbytečně tahám data, když náhodou hraji přes mobilní data na PC.

Poskytování sousedské pomoci na mapě světa s nutností vstoupit do města je hrozná zdržovačka a stejně, pokud chci v trošku větším městě jen motivovat stavitele (správce města to tak chce), tak to v městě nenajdu, podobně jako když třeba chci motivovat studnu přání. Když už to v prohlížeči dělám, tak stejně většinou kliknu na první budovu, která mě napadne.
 

Naviron

Učedník
S tím Souhlasím. Jako hráči na Pc mi vůbec nevyhovuje otevírání jednotlivých měst na mapě pro zvolení výpomoci.
 

zralok73

Pokročilý žák
Přesně taky souhlasím je to zdlouhavé ten kdo hraje jenom na pc tak mu to trvá třeba 30 minut než dá sousedskou výpomoc. Dále bych zavedl ještě dávání obchodních nabídek jako v aplikaci potvrzováni je taky zdržující .....
 

BlackJar

Pozorovatel
byla by taky možnost na mapě světa do menu dát nejen provincie ke zkoumání a k dohrání, ale také tabulku (přehled) měst objevených sousedů a v tomto přehledu stejně jako v přehledu společenství mít možnost jít "nakrátko" bez hledání na mapě do sousedova města a/nebo poskytnout mu výpomoc. Každá slušná mapa nebo plán města má index obsahu, proč to není na mapě světa Elvenaru.
 
Nahoru