• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ostatní Souhrn nápadů [předáno]

DeletedUser122

Guest
1, Dostupnost některých funkcí budov během upgradu
Pokud upgraduji budovu, všechny funkce budov jsou nepřístupné. Bylo by fajn, kdyby některé funkce byly i během upgradu zachovány
- u hlavního sídla záložka Relikvie (takhle je nutné kvůli relikviím chodit během upgradu sídla do mapy
- u kasáren záložka Tábor (pokud během upgradu kasáren chci vidět, jaké vojáky mám vycvičené, musím do mapy, otevřít nedobytou oblast a kliknout na boj).

2, Zjednodušení grafické náročnosti bojů
Mám celkem slušný notebook, mám otevřených 7 oken s flash hrami v prohlížeči současně a přesto vše chodí perfektně. Přesto, pokud dám boj, hodně dlouho se vše načítá a když jsem zkusil bojovat na jakémkoliv jiném počítači, tak se bojovat téměř nedalo, přestože mám nastavenou nízkou náročnost na grafiku. Pokud to srovnám s bojem ve FoE, tam je mnohem rozsáhlejší bojiště, je tam více jednotek, přesto je boj naprosto plynulý a rychlý. Bylo by fajn podstatně boje zjednodušit, aby byly plynulejší.

3, Oddělení (filtrování) žebříčku platících a neplatících hráčů
Když se podívám na scoreboard, vidím na prvních místech hromadu hráčů, kteří si za diamanty kupují budovy. Když jsem teď počítal, co první hráč nainvestoval do hry, zjistil jsem, že nejspíš minimálně 3x kupoval diamanty za 2000,-Kč. Takovým hráčům se těžko dá konkurovat, ne každý (téměř nikdo) si může něco podobného dovolit. Takoví hráči si postaví lepší kulturní budovy a mohou si dovolit mít více budov upgradovaných na maximum a tím pádem budou mít více bodů v tabulce. Když to srovnám třeba s FoE, tam se diamanty dají sehnat i ve hře, i když je to vzácnost, ale v podstatě je možné dosáhnout téhož, čeho mohou dosáhnout platící (jen pomaleji). Tady je to nereálné. Proto by bylo fajn mít možnost vyfiltrovat platící/neplatící hráče (třeba podle toho, jestli nakoupili nebo nenakoupili diamanty za peníze), aby se neplatící hráči mohli porovnávat se sobě rovnými.
 
Nahoru