• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Soudek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3093
  • Vytvořeno

DeletedUser3093

Guest
Ahoj bando, no tak já sem úplný nováček, neumím najít kde se kam má co psát, až tady sem objevila okno na psaní a to je úspěch ;)
Jinak sem rodák plzně žijící pár let u prahy, kolik mi je? mmnt no nějaký pátek už tu straším. co mě baví? online hry dle času i nálady a pár už jich mám za sebou vč úspěšné herní historie, ted už jsem spíš jen legenda ve stínu. miluju pesánky, nějakou tu rodinu mám taky, nesnáším vaření ...hihi ... každodenní rituál který ovládám dobře a proto mě nebaví .. to je logika že?
Sem mě dovedla kolegyně z práce, ale nevím jak mě to chytne, zatím sem na začátku ... to je zatím vše :)
 

Iddun

Guest
Ahoj, vítám tě zde na fóru :) Tvůj příspěvek jsem přesunula do nového tématu s tvým jménem, ať každý hned ví, kdopak jsi :) Pokud máš ráda zvířátka, určitě nějaké vlastníš, viď :) Pochlub se s nimi v tomto tématu. Zde na fóru pořádáme také soutěže, jedna právě probíhá. A určitě doporučuji přečíst náš nový časopis - Ozvěny lesa
Ať se ti tu u nás líbí :)
 

DeletedUser1148

Guest
Ahojky ,vítej mezi námi a přeji ti ať se ti tu s námi líbí.Také miluji pejsky :)
 
Nahoru