• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Směrová šipka

Anubis

Guest
Pokud jste na mape sveta, je tam tlacitko na menu na vycentrovani na vase mesto,po kliknuti se hned prenesete na lokaci vaseho mesta ...kdyby sla u toho udelat pohybliva sipka ktera bude ukazovat smer kde je vase mesto bylo by to dobre,nebo nejake koordinatory lokace...protoze takhle kdyz se ch¨cete podivat na nejakeho hrace a jak daleko od vas je..tak je temer nemozne to zjistit pokud se nachazi ve vetsi vzdalenosti nez par prejeti pres delku monitoru
 

DeletedUser34

Guest
dobrí nápad na beta servri sa stým už zapodievajú dosť dlho ale myslím že spolky to vyriešia za nás
a to tak
keď si niekoho dáš k sebe do spolku už ti bude jedno kde je
nakoľko trh a motivácia sa ti zjednotia v spolku
budeš môcť priamo navštíviť kamaráta zo spolku a nemusíš ísť jeho smerom na mape
 

DeletedUser34

Guest
tak aspoň jedna vec sa nam tu objavila smerová šipka aj keď neskoro ale predsa :)
 

DeletedUser312

Guest
k čemu že ta šipka vlastně je ? teda kromě toho že mě ukáže směr k městu kterej popravdě nikoho nezajímá.... všichni by uvítali spíš šipku na přepínání měst u pacičkování ;.)
 

DeletedUser34

Guest
no šipka bol nápad ešte pred spolkamy ked hráči nevedeli kde hladať svojich kamaratov na mape ale ako prišli spolky šipka ˇje už nepotrebná nakolko sa kamarati uz vedia nasačkovat do jedneho spolku a tak je teras len ako dekoracia na mape nakolko ked chcem ist do mesta staci kliknut ten križik a je meste zial neukazuje nam to kde mame napriklad odomknutu provinciu
 

DeletedUser238

Guest
Já bych spíš uvítala něco jako šipku na provincie, které mám rozpracované. Mám vyřešené střety (ne všechny) v několika provinciích a pak mi dělá problémy je najít.
 

DeletedUser445

Guest
Tak ja bych také uvítal nějaký směrník na provincie, které ještě nemám plně obsazené. Se zvyšující se rozlohou prozkoumaného světa se hledají čím dál hůře a déle-
 

DeletedUser467

Guest
Ale vezměte si, že si někdo rozdělá těch provincií trošku víc než jen jednu nebo dvě. A bude tam mít solidně přešipkováno :D Osobně s tím teda problém nemám, najít rozdělanou provincii, prostě najedu na kraj a kroužím dokolečka. Ale když už to zmiňujete, tak efektivnější by bylo spíš přidat někam (asi dolů k té liště) seznam aktuálně rozpracovaných provincií, ideálně vysunovací (podobně jako spolkový chat), a když by si na danou provincii klikl, tak by tě to tam rovnou přeneslo, stejně tak jak aktuálně funguje třeba tlačítko "přejít k průzkumu". Případně přidat takovéto tlačítko, do kterého by sis mohl locknout provincii, kterou by jsi chtěl, a pak by tě to tam přeneslo. Jestli mi rozumíte :D

Jinak si na to ale asi spíš založte nové téma a dejte to jako úplně nový návrh, tohle téma se přece jen týkalo něčeho jiného :)
 

DeletedUser34

Guest
no to by som uvítal aj ja nakolko hladanie provincii je dost brutus ta lista z uz odomknutymi ale nedobytimi by bola skvela
 
Nahoru