• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Slevy na diamanty

PrevorOri

Pokročilý žák
Jen otazka vsichni ve spolecenstvi kde sem byl mi psali ze dostavaj az 100% vic DIA na nakup proc na mem ucte nic takoveho neni ? Jen nejakych par procent navic .... bud mam smulu nebo netusim jak je to mozne .... Diky za nejakou odpoved .... PrevorOri
 

DeletedUser3346

Guest
To je dobrý dotaz ;)

Když to podám vtipně tak záleží na stavu skladů innogames diamantů nebo jednoduše o přebytky něco jak naše čerpání eurodotací.

Ale je to vzláštní to individuální slevy pro každého hráče jiné. Myslím že zeptat se co dělat pro větší slevy je tajné jako slavný přesun hráčů.

Omlouvám se ale neodpustím si tvrdit že ohledně nákupů diamantů je to opravdu hloupý systém. Každá položka se po jejím využití zdražuje a je ani nenapadne třeba za každé využití diamantů např. vylepšení dělnické chatrče či rozšíření atd dát dotyčnému malou slevu při nákupu tím že přidá pozvolna trošku diamantů navíc při standartním nákupu bez akcí. Takto by to bylo výhodnější i pro ně. Ale každému jednou za čas nabídnout individuální slevu ...
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
čau přemku :) podle mého odhadu (ale je to čistě spekulace) se těch 100% nabídne až tehdy, kdy nějaký nákup diamantů provedeš (a možno jich musí být víc). na poprvé jsem využil akce +60% (i ty skáčou náhodně). nákupů jsem provedl víc a ty nabídky +80 nebo +100 se začaly pomalu objevovat. navíc ono to občas vyskočí jenom v jednom světě. když si klikneš na nákup, tak ten bonus vidíš v obou, ale upoutávku člověk dostane jenom v jednom. tedy dá se to i snadno přehlédnout.

má rada? počkej si na +60% zdarma. těch pár % navíc, to je jen klasický obchod typu větší množství = výhodnější, to není akce.
 

Lovec Krys

Legenda
@CorwinOfAmber Toto nebude platit, spíše to může být ovlivněno kapitolou, ve které se hráč nachází, nebo kdoví čím.
Vím o městu na účtu, které nikdy žádné dia nekoupilo a přesto nabídku 100% dostalo.

Já bych uvítal spíše i větší než 100%. Při těch cenách pro mne 100% dia navíc již není dostatečná motivace k nákupu, ale takových 150% nebo 200% navíc by již motivací k dalšímu nákupu být mohlo.
 

DeletedUser2988

Guest
Potvrzuji, ze slevy nejsou dane nakupem. Ja take nikdy nenakoupila dia a pomerne casto mi tu 100% vyskakuje... na pritelove uctu, kde take nekoupil dia nikdy, tak akce 100% nebyla snad nikdy, a to hraje dele nez ja :) takze je to podle me random
 

PrevorOri

Pokročilý žák
No taky sem si rikal ze je to random uz sem neco kupoval za normal cenu jak je pak mi prave psali ze je lepsi si pockat na akci % ale nic proste neprichazi uz je to nejaky ten patek co hraju a nic bohuzel za caa pul roku ...
 
Nahoru