• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Silver Whisper

Silver Whisper

Guest
Ahoj,
jmenuju se Petra a spoluhráči mě znají jako Silver Whisper. Je mi 32 let a svojí hrou si krátím mateřskou dovolenou. Mám 2 dětičky : Tadeáše 6 let a Jakuba 2 roky. Bydlím uprostřed lesů a polí, blízko zámku Kozel na Plzeňsku. Elvenar hraju od té doby, co spustili Winyandor ( konec ledna 2016 ) a přivedla mě k němu moje maminka Karpatos :). Působím v obou světech a jsem člověk i elf :). Hodně čtu a mojí vášní, kromě rodiny, jsou strategické hry už od dob Age of Empire, Empire Earth, Stronghold, Settlers, Warcraft ... a mohla bych pokračovat dál a dál. V posledních letech jsem ale přišla na to, že jsem pacifista a protiví se mi útočit na hráče v lidském podání a to je hlavní důvod, proč hraju Elvenar. Je tu mír a klid :). Děkuju všem, co se tu o nás staráte a pojďme si hrát ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Iddun

Guest
To je krásné představení, také jsem fanouškem stejných her ;) Ale na fóru jsi už delší dobu, je to tak?
 

Silver Whisper

Guest
Jj, pohybuju se tu celkem pravidelně:D. Jsem velitelka v obou světech a ráda vím, co je nového. Tuhle sekci sleduju dlouho a jelikož všechno má svůj čas, jsem tady :D.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Iddun

Guest
Takže tě nemusím seznamovat do zajímavých sekcí ;) Jedině připomenu náš časopis a určitě se zapojuj do diskuzí :)
 

Silver Whisper

Guest
Já si tak doma poustevničím:D, někde jsem četla, že druhá mateřská se rovná IQ planktonu:D:D:D a občas mám pocit, že je to tak:p. Je tu spoustu skvělých lidiček a jsem ráda, že tu možnost fóra je ;).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1148

Guest
Hezké představení ...vítej mezi námi a ať se ti tu s námi líbí :)
 
Nahoru