• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Sheila7

Sheila7

Guest
Ahoj jmenuji se ve hře Sheila7. A zdravím tu všechny ;) Teprve začínám hru hrát a vlastně vše zatím prozkoumávám. Hru budu určitě hrát dál,jelikož mě baví. A protože raději hraji než píšu tak to je o mě zatím vše :p Určitě se časem rozepíšu. A jak jsem to sem vložila špatně moc se omlouvám :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser76

Guest
Vítám Tě zde na fórum Sheilo, pokud budeš mít čas rádi tě uvidíme v krčmě:). Můžeš zavítat třeba do sekce Fauna pokud vlastníš kočku či psa či jiné milé stvoření nebo si s námi zahrát nekonečný příběh. Také zde máme rozjetý umělecký kroužek , jestli ráda skládáš rýmy ;).
 

Sheila7

Guest
Děkuji za uvítání....ano mám kočku i psa. No a rýmy neumím. Občas ze mě vypadne něco,ale to je tak 3x do roka :) Sice nevím co je krčma,ale jdu tam nakouknout.Jsem zvědavá ;) A do fauny se juknu na 100% ;)
 

Sindri

Guest
Přidávám se k uvítacímu výboru! Krčma je sekce, kde můžeš vést různé debaty nesouvisející se hrou... pokud si myslíš, že bys mohla rozjet i další diskusi na nějaké téma, které tam ještě není... směle do toho!
 
Nahoru