• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Příběh Sheamus

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2303
  • Vytvořeno

DeletedUser2303

Guest
Ork měl svůj sen, že je den, kdy sní sto žen a dort. Můj elf řek: „Slyš ork ty seš červ, je to hřích mít tvůj břich a snít o stu žen. Přej si jen ten dort, pak zkus sport“. Ork se nejprv smál, pak srp vzal a ťal. Potom řek „Sam seš zjev a tvůj zpěv to je děs. můj hněv, to je hned, tak mlč a hnát si drž.“ Elf měl krev na brku, pot mu tekl po krku. „Mám bol“ řek elf. Vzal meč, vlez na stůl a plán kul. Ork se smál, když v tom meč vzplál. Ork se lek, na prdel sed a řek „fajn bro, mám velký břich a měl bych míň jíst, ty jsi king, když máš meč. Já mám jen hůl. Mám i dort, dám ti půl. Chceš?“ Elf slez hned, neb měl chuť na ten dort. A tak elf jedl dort, neb měl hlad. Ork měl i rum. Rum byl fajn. Zřel je mág, chtěl též rum, měl jen mák. Elf mu řek že ten svět je zlý, když chce i mág pít rum. Mág se vztek pak řek bum, padl dům kde pil ork a elf. Ty dva stihl trest, pak mág vzal rum, měl však pech, byl tam už jen hlt.
 
Nahoru