• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Seznam provincií k vyzkoumání a k vyřešení střetů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7185
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7185

Guest
[Shrnutí] – Zpřehlednit provinncie, které jsou k dispozici na zkoumání a stav vyzkoumaných provincíí z hlediska počtu vyřešených střetů.

[Podrobnosti] - Mohlo by jít o tabulku, která je podobná tabulce turnajové. Pro každou nevyzkoumanou a nedořešenou provincii by mohlo být uvedeno: (ne)vyzkoumáno, obtížnost, duh suroviny, počet (ne)vyřešených střetů, otevřít provincii pro boj, příznak že je zrovna zkoumáno(+ kolik zbývá), tlačítko pro výzkum, tlačítko pro přechod na mapu v místě provincie, případně další podrobnosti.
Třídící klíč v tabulce by podle mě bylo vhodné nastavit takto: vyzkoumane/nevyzkoumané, obtížnost, surovina, počet (ne)vyřešených střetů.

[Důvody] - Omezit zdlouhavé pobíhání po mapě hlavně z důvodu hledání již vyzkoumaných provinciií a umožnit rychlejší přehled stavu vyzkoumaných provincií. Například potřeuji řešit střety z důvodu pořízení konkrétních relikvií, nebo nalezení provincie, kde mohu rychle snadněji získat vědomostní body, nebo mám-li vyzkoumáno dost provincií pro získání rozšíření,... Zkrátka něco podbně užitečného jako je turnajová tabulka.

[Dopad na jiné herní prvky] - Na jiné herní prvky by to pravděpodobně žádný další vliv nemělo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
to by bylo šikovné :) hlavně, když člověk chce vybojovat třeba kvůli turnaji jen konkrétní typ provincie :) Svět se kvůli tomu nezboří, ale byla by to pěkná vychytávka - PRO
 

Prealiena

Velmistr písma
To bych ocenila, je strašné procházet mapu, aby si člověk spočítal otevřené provincie. A pokud je každou chvíli event, kde chtějí řešit střety, tak v tom musí být přehled. Psát si papírky je nepraktické, když se situace stále mění.
Jsem pro a zaveďte to rychle, prosím.:)
 

DeletedUser4336

Guest
No já mám momentálně tak málo řešitelných provincií, že by mi žádný přehled asi nepomohl. Stačí jedna taková událost, a jsou zcela vysáté.
 

DeletedUser6695

Guest
Ahoj,
díky za návrh. Za mě ano. To by bylo vážné šikovné.
 

DeletedUser3346

Guest
Čau lidi :cool:

Já jsem PRO. A taky bych byl pro to, aby když přeskočím lehčí provincii a udělám další řádek když mi náročnost bude vyhovovat třeba strategicky armádou či nároky na vyjednávání tak se mi tá lehčí provincie o trochu zdraží/ posilní proti armádu. Ale ten seznam je fajn.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru