• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát sestavování

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1529
  • Vytvořeno

DeletedUser1529

Guest
Zdravím komunitu :) napadl mě další z nápadů tentokrát ohledně sestavení města. :) Vzhledem k tomu že tam není skoro žádné místo na to aby sme mohli stavět natož přesouvat tak mě napadlo co kdyby se tam udělalo třeba něco jako sklad do kterého by se mhly dávat nějaké budovy, které samozřejmě jsou již postavené. Účel by to hlavně mělo takový že by se do toho skládku dala třeba 1-4(klidně neomezeně) budovy proto aby se mohlo město třeba předělat :) když má člověk plné všechny pole tak je bez šance si nějakym stylem zkrášlit město tim že si ho přestaví (přesune) tak mě napadlo právě toto. Díky za odpověd :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ahoj, tento nápad už tu párkrát byl :) Prvně prosím hledej, jestli někdo nenavrhl něco podobného a až pak zakládej :)
 

Frigg

Guest
Ahoj, podobné návrhy už tady byly několikrát a tvůrcům programu jsme je i předali. Jedna diskuze na toto téma je třeba tady
 

DeletedUser1529

Guest
Ahoj, tento nápad už tu párkrát byl :) Prvně prosím hledej, jestli někdo nenavrhl něco podobného a až pak zakládej :)


díky za odpověd :) a já vždycky jako první hledám :) bohužel jsem nikdy na hledání nebyl šikovný a 90% věcí klteré hledám nenajdu. ale jinak díky za reakci na toto téma :)
 
Nahoru