• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Sdílení účtu a trest

DeletedUser3185

Guest
Jednomu svému věrnému kamarádovi jsem svěřil své udaje, a pak jsem si heslo změnil na spátek a tak by mě zajímalo jestli se to banuje ? Nebo něco jiného.
 

Iefyr

Guest
§ 3 Sdílení účtu
Hráči musí své přihlašovací údaje, hesla a přístup k datům držet v tajnosti. Zveřejnění hesla komukoliv je přísně zakázáno.
Jako hráč můžete hrát pouze za svůj herní účet. Je zakázáno se přihlašovat k cizím účtům.

https://cz.forum.elvenar.com/index.php?threads/pravidla-hry.3/
Přečíst si pravidla není tak těžký, ne?
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Jedná se bohužel o hrubé porušení pravidel. Nicméně když se hráč dobrovolně přizná, rádi přimhouříme oko. Pokud tedy v tomto počínání nebudete s kamarádem pokračovat, určitě bych se nebál nějakého trestu. :)
 

DeletedUser3185

Guest
Je jasné že už mu mé údaje nedám, bylo to jen na jeden den.

Není to, to samé jako být přihlášen na jiném PC ? :)

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3201

Guest
Trošku mírnější by tohle pravidlo být mohlo ;) omlouvám se ale připadá mi to až směšné a opravdu by mě zajímalo jak probíhá ověřování jestli to pravidlo někdo porušuje aniž by na to nějak upozornil? A zároveň představa všech životních událostí jako třeba že odjedu na dovolenou tam se připojím ať už na svůj nebo třeba na pc v kavárně abych si pořešil svoje město a i když to budu já tak jiná IP navíc mimo republiku, nebo že někdo má společný účet třeba s přítelkyní apod případy ...

A zajímavá by byla prokazovací kontrola :D nejlepší varianta přes email s tím že si odsouhlasím přihlašování i s jiných pc apod, ale když mi jednou za čas doletí email jestli jsem to byl já nebyl bych proti. Akorát když se prokáže že jsem to nebyl já a někdo jiný mi zásadním způsobem zasahoval do účtu způsobem který je v rozporu s mojí vůlí tak jak to řešit? Nejlepší varinatou by byla záloha dat před přihlášením dotyčným co účet zneužil. Nebo blokace účtu do doby než potvrdím přes email že souhlasím s daným přihlášením i přes to že se bude přihlašovat třeba přítelkyně apod.

Spekulace nad ověřováním přes kameru ... technologie není zcela dokonalá a každý může ověření projít přes fotky nebo snímač mrknutí přes video.

Pravidlo že absolutně nikdo nesmí manipulovat s mým účtem i přes můj souhlas je zbytečné. :)
 

DeletedUser3071

Guest
A zároveň představa všech životních událostí jako třeba že odjedu na dovolenou tam se připojím ať už na svůj nebo třeba na pc v kavárně abych si pořešil svoje město a i když to budu já tak jiná IP navíc mimo republiku

Přestaň prosím neustále šířit lži, polopravdy a tvé představy jak a co funguje! Připojením na svůj účet z jiné IP není porušení pravidel.
 
Nahoru