• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Sapphire Unicorns

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png

znak13.jpg

Kdy a jak vaše společenství vzniklo?
Naše společenství vzešlo ze spolku Bronze Unicorns. Tenkrát naše velitelka povila děťátko a na hru neměla čas. Po nějaké době nám bylo jasné, že se jen tak nevrátí a velitele zbavit hodnosti nemůžeme. Takže jsme se mezi sebou domluvili a já založil Sapphire Unicorns (aby byl poznat odkaz mateřského spolku) a většina hráčů do něj naskákala. Kdy to bylo, to už je tak dlouho, že ani Elvenstats.com si to nepamatuje. Mnoho původních členů již nemáme...vlastně když to tak vezmu, počátek našeho společenství tu pamatuji jen já a Angedev.

Čím se lišíte od ostatních společenství?
Nemyslím si, že bychom se od ostatních nějak výrazně lišili. Tedy v běžných pohledech na fungování společenství. Vypomáháme si v rámci surovin, pravidelně se motivujeme, komunikujeme spolu a plánujeme týmové akce. Jediné čím se od ostatních, smím-li se zamyslet, lišíme je hojná účast významných hráčů, z nichž mnozí jsou známí i na Fóru.

Má nějaký zvláštní význam název vašeho společenství?
Když jsem zakládal společenství, vycházel jsem z toho, že jsme ze spolku Bronze Unicorns a tedy že jsme pořád jednorožci. Inspiraci na Sapphire Unicorns jsem vzal z trilogie knihy od Davida Eddingse - Ellenium. Hlavním tématem bylo nalezení mocného kamene Bheliomu, kterému byl dán tvar safírové růže.:)

Jaká máte pravidla pro správný chod vašeho společenství?
Když jsme začínali, měli jsme pravidla spolku jednoduchá. Pravidelná motivace, obchod a slušnost při komunikaci. To bylo dané. Na ostatních pravidlech jsme se domlouvali kolektivně. Máme propracovaný motivační systém pro turnaje. Funguje velice efektivně a to i přes to, že máme relativně nízké limity pro účast jednorožců v turnaji. Jen díky tomuto systému máme druhou nejdelší nepřerušovanou šňůru deseti beden mezi všemi spolky, na což jsme velmi pyšní.

Jaká máte pravidla pro přijetí nových členů?
Díky tomu, že máme mnoho silných a závislých bláznů v našem spolku, máme dostatek surovin, takže hlavními kritérii pro vstup nového hráče jsou potenciál budoucí aktivity hráče (jestli už je za určitou etapou a dá se očekávat, že ho hra nepřestane bavit), shrnutí jeho aktivity v turnajích a zvláštní zřetel je na aktivitu ve věži. Tam požadujeme, aby minimálně dvě patra hráč pravidelně zvládal.

Jak vznikají nová pravidla?
Jsou dílem velitele, jeho zástupců, či vznikají po dohodě všech členů? Všichni jednorožci mohou navrhnout úpravu pravidel. Poté ji spolu debatujeme a pokud se usneseme na konečné podobě, tak ji zaneseme do pravidel.

Co je pro vás ve společenství nejdůležitější (úspěchy, spolupráce, komunikace, ...)?
Naši jednorožci mají rádi příjemné, slušné a harmonické prostředí. Zkušenější jednorožci radí a pomáhají jednorožčatům při jejich rozvoji. Úspěchy v turnajích, ve věži a v dobrodružstvích už bereme jen jako bonus navíc.

Přáli byste si vylepšit nějakou funkci, případně zavést úplně novou, která by byla prospěšná pro fungování společenství?
Bylo by fajn, kdyby se dalo ve společenství obchodovat s kouzly, manou a semínky a s relikviemi. Relikvií mám tolik, že nevím, co s nimi a našim jednorožcům by se to hodilo. Směnit by se to dalo za peníze nebo kladívka. Často se totiž stává, že někomu zrovna moc chybí a jiný jich má přebytek a nepotřebuje je. Líbila by se nám také nástěnka pro interní informace, která by byla vidět jen pro členy spolku.

Hrajete dobrodružství společenství a máte nějakou strategii při jeho plnění?
Dobrodružství společenství se účastníme pravidelně. Jak jsem ale výše uvedl, máme rádi pohodu, harmonii a klid. V této frekvenci událostí, turnajů, věží a postupu v etapách, bychom si také rádi chvíli oddechli. Nepotřebujeme tolik akcí za sebou či souběžně. Proto dobrodružství proletíme nahoru první dvě mapy jednou cestou a poslední mapu doházíme celou a pak jak se podaří jáma. Věž věčnosti je další pravidelná záležitost.

Máte v podmínkách, kolik pater jedete minimálně?
Nemáme nastaveno, kolik pater každý hráč musí zvládnout. Respektujeme, že ne vždy se jednorožcům daří. Přesto se nám ale daří pravidelně dosahovat zlaté trofeje. V pátek večer je to kolikrát adrenalinová záležitost jestli se najde jednorožec, který pár posledních bodíků dorazí.

Kolik zlatých trofejí jste už získali?
Zatím jsme získali 41 zlatých trofejí a 32 stříbrných.

Stejně tak mě zajímá, jaké podmínky máte pro splnění 10 truhel (a více) v turnaji?
Díky motivačnímu systému, kde odměňujeme prvních pět hráčů v našem turnajovém žebříčku se jednorožci vysloveně předhání v boji. Kolikrát se stane, že se pořadí v první pětce změní v závěru turnaje. Je to další adrenalinová záležitost. Stihnu to? Budu první nebo druhý? Díky tomu se nám daří získat další truhly po dosažení prvních deseti beden. Kolik jich ale získáme navíc nesledujeme.

Sledujete jako spolek body v žebříčku samotných hráčů a umístění celého společenství?
Abych pravdu řekl, umístění našeho spolku a jednotlivých hráčů nesledujeme. Preferujeme pouze příjemnou a zábavnou hru.

Sledujete Beta fórum, případně hrajete hru i na Betě pro testování novinek ve hře?
Já konkrétně beta fórum nesleduji. Ale máme tu aktivní hráče, kteří vývoj hry sledují a informují naše jednorožce.

Je u vás zaveden nějaký systém výměny VB v prastarých divech? Pokud ano, jaký?
U nás běží v podstatě všechny formy výměny VB do prastarých divů. Ať už je to kolečko řízené založeným vláknem v poště nebo rozebrání truhel před dokončením divu.

Moc vám děkuji za váš čas. A poslední otázka: Chtěli byste něco říct na závěr?
Přál bych si, aby moji jednorožci byli v našem stádečku spokojení, aby se dále rozvíjeli a postupovali v etapách Elvenaru a aby je hra v našem spolku bavila.

Odpovědi nám zaslal velitel společenství Mcallen.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru