• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Síla hudby

Ludi

Veterán
@Schoenfeld když jsem poprvé před několika lety čekala na novou kapitolu, byla jsem z toho ze začátku nervózní, ale teď už mám tohle období nejradši. Ve hře je pořád dost akcí, pěkně se vylepšují divy a je to fajn.
 

Lovec Krys

Legenda
Po mně chce úkolový šašek už od podzimu darovat milion many a já mu ji pořád odmítám dát:)
Není to o nic těžší než ignorovat ikonku sezón na betě (tam už skončila, ale předpokládám, že ta další nebude lepší).

Edit: @Boobika Odpovídám takhle, jelikož nechci zaplevelovat diskuzi ke kapitole diskuzí k sezónám: Odměny sezón mi na betě nestojí za tu námahu.
 
Naposledy upraveno:

Boobika

Pokročilý žák
no a prave proto mam sezoni tydeni ukoly hotove nejpozdeji do druheo dne a denni do v obedove pauze ...
 

Semtexx72

Znalec fóra
Po mně chce úkolový šašek už od podzimu darovat milion many a já mu ji pořád odmítám dát:)
Lovče - a proč, je to jen z principu? Jsem na konci výzkumu, nevím co s manou, skladem je jí 18 mega. Každou noc se jí cca 1,6 mega rozloží, neboť Bludiště temné hmoty mám jen na základním 1. levelu, takže rozpad 8,8%. Ovšem stejné množství many denně seberu, takže je to fuk.
Nebuď skrblík a dej hře manu! :)))
 

Lovec Krys

Legenda
I kdybych mu je dal, tak pak přijde další úkol, který stejně plnit nebudu.
Navíc raději použiji manu na vylepšení divů (běžně 1M+).
Základ mojí produkce many tvoří 2 Ledové vánoční stromy (dohromady 400k many denně) + nějaká produkce z Manovců, mezikapitolových evo budov a bludiště 35 (takže rozpad 2%).
Můžu si to samozřejmě naklikat přes Opatství (lv 35 a v zásobě tisíce kouzel), ale proč to klikat, když stejně o pár úkolů dál narazím na něco co stejně plnit nebudu.
(Ano, teď koukám na betu, kde jsem mu ten milion many dal, jenom aby po mně chtěl neposílenou produkci T2/5/8, na což mu prostě dlabu).
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Tak jsem si na podnět @Lovec Krys dal tu práci a anylyzoval úkolovou řadu. Vyplynulo z toho to, že jsem se hned zastavil na dvou kulturních budovách (úkol 25), páč to nemá racionální smysl dál pokračovat.
Až spustí další kapitolu, dotlačím jenom splnitelné úkoly na manty a na osatní kašlu. Jdu bourat orchestry a montovny.
Pohled na "nesplněno" si prostě na čas zakážu.
 
Nahoru