• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Rychle, než příjde moderátor!

Baví vás tato hra?

  • Jasně že ano!

    Hlasy: 52 86,7%
  • Ano, ale Kluci vs Holky jsou lepší

    Hlasy: 1 1,7%
  • Ne

    Hlasy: 7 11,7%

  • Celkový počet hlasujících
    60

DeletedUser5601

Guest
1
jasně, potřebuju poradit s výběrem, poslední dobou nemám moc na co koukat, všechny seriály mi ukončili a filmy jsou na dlouho a pořád to samý dokola... i když teď někdy byl měl o jít do kin Úžasňákovi 2, povinná podívaná
 

DeletedUser5482

Guest
Nedávno jsem náhodou narazil na film "Rychlý jako vítr", pěkné, z prostředí koní.
No, a ono to má druhý díl - to byl plán na dnešní večer, který jste mi překazili :(
 

DeletedUser5601

Guest
0
všechno možný, ale na horory moc nejsem, k těm seriálům: kamarádka mi třeba doporučovala Stranger things, originální z netflixu... no viděla jsem 2 a půl dílu a dál asi koukat nebudu
pardon
 

DeletedUser4918

Guest
1

Neznám, v poslední době jsem trochu odříznutý. Nedávno jsem si udělal Farscape maraton, pěkná nápaditá SF
Z prostředí koní- dostihy nebo chov?
 

DeletedUser5601

Guest
2
hm, podle popisu to začíná stejně jako fantastická čtyřka
a rychlý jako vítr mi google vyhazuje jenom knížky
 

DeletedUser4918

Guest
1

To jen proto, že to překládají z němčiny do angličtiny a do češtiny... Samý zmatek.
Důvod, proč nenajdeš film Zombie, ale jen Zombie 2, 3, 4...
 

DeletedUser5601

Guest
2
dočetla jsem si článek o tom Farscape, beru zpět svou předchozí poznámku a musím říct, že by to mohlo být zajímavé
 
Nahoru