• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Rychle, než příjde moderátor!

Baví vás tato hra?

  • Jasně že ano!

    Hlasy: 52 86,7%
  • Ano, ale Kluci vs Holky jsou lepší

    Hlasy: 1 1,7%
  • Ne

    Hlasy: 7 11,7%

  • Celkový počet hlasujících
    60

Magni

Guest
Zajímavé, nicméně vás vůbec nepotěším :) V tomto příspěvku jsou totiž 2 čísla v jednom příspěvku a to ještě od jednoho hráče. Což se samozřejmě nesmí a to ani kdyby byly ve dvou za sebou, jelikož nesmí jeden hráč napsat 2 čísla těsně za sebou. Takže na vaší zákeřnou a přitom šikovně lišáckou domluvu musím oponovat, že napočítání do sta neplatí :D Ale nesmutněte, 40 je skutečně tam! :) :) :)
 

Bonny77

Znalec fóra
Zajímavé, nicméně vás vůbec nepotěším :) V tomto příspěvku jsou totiž 2 čísla v jednom příspěvku a to ještě od jednoho hráče. Což se samozřejmě nesmí a to ani kdyby byly ve dvou za sebou, jelikož nesmí jeden hráč napsat 2 čísla těsně za sebou. Takže na vaší zákeřnou a přitom šikovně lišáckou domluvu musím oponovat, že napočítání do sta neplatí :D Ale nesmutněte, 40 je skutečně tam! :) :) :)

Ahoj, prosímtě které dvě po sobě jsou od jednoho uživatele?
Teď jsem se na to zpětně díval a nenašel jsem tam žádný problém kromě toho že číslo 40 je dřív a potom přeskočeno a i v tomto případě platí že žádné dvě nejsou po sobě jdoucí od jednoho uživatele.
Díky za reakci :) Bonny77
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
tak 40 je tam o 3 příspěvky nad tím ode mě. no jen nevíme, jak jdou čísla po sobě, nikdo není dokonalý :D

je tam 36 - 37 - 40 - 38 - 39 - 41 :)
 
Nahoru