• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Runové úlomky

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj všem.

Jsem pravidelným turnajovým hráčem a mrzí mě, že mi v posledním kole padají desítky runových úlomků do "kanálu".
Možná se to už tady řešilo, nebo se něco navrhovalo, ale nešlo by rozvířit debatu o dalším možném uplatnění tohoto artiklu? Např. možnost směny, pravidelné užití v akademii kouzel [nemyslím jednou týdně za portál :)], případně jinou vhodnou možnost, jak tuto "měnu" uplatnit.

Děkuji za Vaše názory a postřehy.

Ryny
 

GorGlin

Veterán
Pokud vím, bylo tu debatováno o možnosti neomezeného skladování, ale to už je opravdu dlouho a kde nic tu nic, takže to asi neprošlo.
Je pravda, že potřeba rozbytých úlomků je dost nárazová, takže zásobník měsíce přetéká a pak najednou jich je málo.
 

Prealiena

Velmistr písma
Já se zvládám zbavovat rozbitých úlomků v akademii za prastaré vědomosti. Pravda, je to nárazové, ale občas se mi stane, že nemám dost úlomků na recept, protože jsem před šesti hodinami craftovala něco podobného.
 

Ryny

Pokročilý žák
To máš dobrý @Prealiena. Mě chodí max 2-3x týdně nebo musí zrovna v době, kdy spím.
Ovšem na akademii si jinak stěžovat nemohu (všeho dostatek).
 

luterina

Veterán
no já si spíš říkám, kdy by se ty rozbité úlomky run využít daly a třeba zrovna když sázím do divu úlomky run, kterých mám málo, tak bych si jich v turnaji udělala několik a ty co v divu mám bych ušetřila, nevýhodou je, že to potřebuje správné načasování a neděje se tak moc často...

asi by mě bavilo, když by ty z turnaje rozbité úlomky nepadaly do "kanálu", ale místo něj ještě někam jinam než jen do slotu v divu, třeba bych jimi plnila nějaká okýnka, která by při úplném naplnění dávala nějakou odměnu, mám odměny moc ráda :)
 
Naposledy upraveno:

Marian24

Znalec fóra
Suhlasim s Vamy , je strašna škoda že prichadzame o ulomky run a padaj do konalu , neni pro ne ani inventar a když se zrovna nesejde časovani a nevylepšuje se div za ne nedaj se jinak využit, pritom su nedilnou sučsťou Elvenaru.Je to velka škoda !
 

Ryny

Pokročilý žák
Právě dohraný turnaj a v posledním kole 22 úlomků v kanálu :-/. A že to poslední kolo turnaje není úplně nejlehčí :).

Sázet je třeba jako díly královské rekonstrukce. Třeba za pár desítek úlomků jednu KR.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru