• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

rozvracení společenství

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2236
  • Vytvořeno

DeletedUser2236

Guest
přátelé Elvenaru...

podělil bych se s vámi o jeden příběh z jednoho kdys tak krásného společenství,,,JFF.. just for fun...krásný název napovídá...že hra bude opravdu o zábavě..legraci pomoci.. Občas se najde i jedinec,, který dokáže fungující pohodu zničit.. lží a intrikami..až pobyt ve společenství se stane neúnosným a pak člověk volí raději odchod.. bohužel pro společennství odešli i další silní hráči...jen proto, že se nechtěli dívat na pomluvy a osočování které nemají a neměly pravdivý základ....nevím Proti jedovaté řeči o pomluvě je jen těžkí obrana... zvlášt když je podpořena jedním, dvěma solicitátory.. Navíc.. hráčka jménem tirhaz,,o kterou se jedná jmenovitě... má podobné úslilí o rozvracení klanů či spolků z jiných her...již úspěšně za sebou,,jak je možno číst na netu.. do googlu zadat jen grepoolis tirhaz.. a celkový dojem z hráčky je na světě.. odkazy o této hráčce jsou i z jiných her.. a myslím že lidé poškození paní tirhaz,,by utvořili celkem dlouhou řadu. . Navíc...krom lži a intrik.. se objevuje i vyhrožování. neopodstatněnými stížnostmi...pochopitelně na fiktivní provinění směřující k udělení banu.. Proč ne.. když ambice hráčky Tirhaz míří vysko. a sice dostat se mezi užší spolupracovníky elvenaru..Máte li někdo zkušenosti podobné.. ptám se . existuje obrana??...Děkuji za přečtení.. a za zamyšlení nad těmito řádky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dRaczek

Pokročilý žák
Tohle je těžké posuzovat když neznáme názor druhé strany a nejlépe i dalších lidí společenství. Jinak pomluva na internetu, ale i v reálném životě je podlost a bránit se proti ní je těžké. Do druhého člověka nevidíš, ale vždy je dobré si promluvit aby se případná pomluva zadupala do země.
 

DeletedUser2236

Guest
ano, je pravda.,že pro objektivní posouzení je třeba náhled z opačné strany. Pevně věřím že na sebe reakce od jmenováné hráčky nenechá dlouho čekat... Já konfrontaci jedině přivítám .. nelze si, pokud se oponent zdrží komentáře. udělat ucelený obraz o situaci..a i pak bude nejasný kvůli vytrvalému lhaní paní Tirhaz . o pravdivosti mým slov ale svědčí odkazy na netu ..a osobní zkušenosti několika dalších hráčů tady v elvenaru.. jakož i odchod dalších hráčů. z just for fun,,,..pomluva je jed. zákeřný a účinný.bohužel. .a pokud je prezentovaná veřejně..dokáže do myslí čtenářů zasít pochybnost.o daném člověku či lidech. Já jsem třeba nerad ublížil díky pletichaření tirhaz jedné hráčce. celkem mě to dost mrzí ..Citlivka se jmenuje.. a rád bych se i tímhle rád omluvil.

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser76

Guest
Zdravím, setkala jsem se v této hře s hráči kteří měli tendenci škodit jiným hráčům . Přišly mi zprávy ošklivé o hráči a co si o tom myslím. Zásadně odpovídám dotyčným lidem ,že mne to nezajímá. Lidé co to píší většinou to rozešlou více hráčům a čekají kdo se chytí a pomůže onu ohavnost rozšířit. Nezabývám se tím v reálu a ani ve hře. Nehledě , že je to vždy tvrzení proti jinému tvrzení. Pomluvy nebo .li drby za zády někoho se mi příčí ba přímo je nesnáším. O hráčích zásadně s jinými hráči se nebavím a pokud ano vždy pozitivně. Měla jsem ve spolku také nepříjemnosti a ty jsem řešila otevřeně na chatu. Rozvraceče ihned nekompromisně utnu ,také veřejně. Sice si pak přečtu jak jsem namyšlená či arogantní od dotyčných,ale je to pouze jejich názor,já vím kdo jsem. Pokud člověk přijme nepříjemné či ohavné názory od druhých pak se zbytečně trápí . Lidé jsou různí, bohužel některým prostě určité podlosti dělají velice dobře. Řekla bych , že nejlepší obrana je si nevšímat,nerozšiřovat prostě to vypustit a semínko pomluvy nezakoření a dotyčný jedinec má smůlu. Rozhodně nevěnovat jim žádnou pozornost. Nikdy jsem na pomluvy nedala a rozhodně s tím nikdy začínat nebudu .
 

DeletedUser2236

Guest
díky za ta slova. Dlouho jsem zvažoval...zda tento příspěvěk zveřejnit... ale udělal jsem to, protože jsem neviděl jinou cestu..

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser76

Guest
Pokud ti je někdo ve hře natolik nesympatický můžeš ho zcela ignorovat, ve spolku s ním být nemusíš,
píše -li ti ani jeho zprávy číst nemusíš a na forum se dá také ignorovat.
Zkrátka pro tebe neexistuje.
Pak máš možnost zda-li tě někdo natolik obtěžuje zaslat oné zprávy podpoře.
Jsou-li to zprávy ve kterých tě hráč slovně nevhodně urážlivě napadá.
 

Tirhaz

Pokročilý žák
nu, co k tomu dodat...
1) argument - jiné hry (grepolis)...tento argument zakladatele tohoto tématu se opírá o hráče Firstazazela, který hrál na grepolisu a který se choval podobně jako zakladatel tohoto tématu...útočil na hráče, pokud měli jiný názor, než který jim předestřel, nebo se mu jinak znelíbili... obesílal je hrubými a urážlivými osobkami, rozmazával je na forech a posílal HZ i OZ dalším hráčům a v těchto zprávách ony "jím odsouzené hráče" očerňoval...a jelikož jsem byla dost silná a úspěšná hráčka - hrála jsem postupně pod třemi různými nicky a vedla úspěšná společenství (některá z nich i světy vyhrála - ale je to už řada let), tak ani já jsem Firstově pozornosti po odmítnutí vstupu do jeho aliance Bratrstvo neohrožených (tuším tak se to jmenovalo) neunikla...a zplodil na mě pamflet, kterým se tu ohání zakladatel tohoto tématu...já jsem nic nepodnikla, byla jsem nad věcí a drtivá většina hráčů grepolisu věděla jaká je pravda, ale protože takových obětí Firstových rejdů bylo samozřejmě víc, tak někteří ano...a tak milý suport věc prošetřil, a First má tak tři roky (neberte mě za slovo, nevím přesně, ale tak nějak to bude) totální BAN na grepolisu...

2) nikdy jsem nepodala přihlášku mezi užší spolupracovníky této hry, jak je zde uvedeno...stačí si to ověřit u suportu

3) z našeho společenství skutečně občas někdo odejde...před časem to byli hráči, teď také...hráči přicházejí a odcházejí...a vyjma tvrzení zakladatele tohoto tématu, tak mi není známo, že by ti, co odešli, odešli kvůli neshodám s mojí osobou...naopak mě jedna z těch hráček kontaktovala a upozornila na toto téma.... a já ji děkuji, mohu se tak alespoň vyjádřit

4) a skutečně zvažuji přeposlání veškeré korespondence mezi mnou a zakladatelem tohoto tématu suportu...nicméně zatím jsem to neudělala jen proto, že se mi takové praktiky příčí...udělám to v případě, že zakladatel dál bude pokračovat v pomluvách...

...a snad už jen tolik, že skutečně další hráči zvažují odchod, ale ne kvůli mé osobě, nýbrž proto vypisování OZ zakladatele tohoto tématu a útočení nejen na jejich osobu, ale i oni dostávají nevyžádanou korespondenci od zakladatele tohoto tématu, ve kterých dští na mě oheň a síru...

víc k tomu nemám co napsat...pokud chce někdo posoudit celou trapnou záležitost i z mé strany, může mi napsat OZ
...a ještě jedna věc dovětek..
.zakladatel tohoto tématu zvažoval odchod již před víc jak týden a vůbec ne dle jeho vlastních slov na chatu kvůli mé osobě, ale kvůli špatné strategii a vůbec špatnému fungování cechu...pak si to rozmyslel a navrhl založit cech nový, aby tam aktivní hráči přešli...já v té době neměla internet (asi 4-5 dnů) ...a když jsem se vrátila na hru, tak jsem do HZ napsala, neovlivněná nikým ani debatami, že naopak jsem proto, aby práva velitele (nehrajícího) přešla na jeho zástupce, ten aby si jmenoval spolupracovníky (a dokonce jsem navrhla zakladatele tohoto fora jako jednoho z jeho zástupců, protože tam navrhoval každý hráč ) a i když řada hráčů návrhla mě, já tuto funkci s poděkováním odmítla...(už jsem se navedla cechů, aliancí, kmenů dost....chci být jen řadovým hráčem )...většina hráčů se přidala na mou stranu...a začalo peklo....vypisování, atd....to vyústilo v odchod zakladatele tohoto tématu a k němu se posléze přidali i dva hráči, kteří jeho návrh podporovali ...tím spadl náš cech v žebříčku a odešla další hráčka, ale ne k zakladateli tohoto fora, ale do cechu, který je výše v žebříčku....
proč ti tři hráči neodešli hned a proč se to děje tímto způsobem nevím...začínám si myslet (a nejsem v našem cechu sama s tímto názorem), že to bylo účelové, neboť dle vlastních slov zakladatele tohoto fora v OZ jiné hráčky "z pyramidy vypadne kámen a pyramida se zřítí"...a jestli bylo účelem rozbourat cech (zřícená pyramida) a pak nabídnout zbylým hráčům přestup do cechu, kde je zakladatel tohoto tématu zástupcem velitele, tak o tom si udělejte obrázek každý sám...
...tak to jsou události opravdu jen v kostce....
děkuji za pozornost
 

DeletedUser1277

Guest
Co k tomu dodat? Hráčka Janix odešla jinam asi proto, že už nemohla vidět ty hádky, které se na chatu děly, protože i v době, kdy jsem byl v cechu já, tak se Janix na chatu ozvala a tirhaz se do ní pustila neuvěřitelným krutým způsobem. No a nyní zřejmě pohár přetekl, tak odešla. Já hráče tartuffa neznám, ale když jsem byl v cechu JFF, tak jsem měl s tirhaz několik konfliktů, které vyústily v dost nepříjemné debaty a každý, kdo se mě zastal, tak to nakonec odskákal. Kvůli tomu asi několik hráčů přestalo hrát, pár hráčů odešlo jinam a já s hráčkou Meeshou jsme odešli do Soul Society v době,kdy se začaly hrát turnaje, protože jsme věděli, že v JFF nemáme šanci co se týká hraní turnajů získat větší odměny. A toto byl prý i důvod, proč někteří hráči odešli nyní. Někteří členové chtěli, aby se alespoň občas hrál turnaj naplno,ale hráčky tirhaz a citlivka rozpoutaly prý na chatu bouři, že se nic nemá nařizovat a podobně, místo aby to v tichosti přešly. Proto dobří hráči odešli a tím asi odsoudili cech JFF upadnout do zapomnění. Cech JFF býval dlouho dobu první cech na žebříčku. Nyní je to už jen stín toho,co dříve. Podle mé vlastní zkušenosti věřím, že tirhaz zničila v grepolisu pár cechů a takových hráčů jakoona jistě bylo více. Zde se jí povedlo dodělat cech JFF, aby víceméně skončil a upadl v zapomnění. Klidně si myslím, že by tirhaz mohla poslat korespondenci suportu, kde by se ukázalo, kdo koho vlastně napadl a urazil. Ukázalo by se,kde je vlastně pravda. Myslím, že i další hráči, kteří byli se mnou v JFF, sem napíší a potvrdí to, co jsem napsal já. Jen poslední perlička na závěr. Nejlepší kamarádka hráčky tirhaz v cechu JFF - nebudu jmenovat, ale zainteresované osoby moc dobře vědí, o kom píši, tak odešla nyní s nespokojenými hráči do nového cechu. Není asi náhoda, že odešla a kamrádku nechala v původním cechu, nad tímto je třeba vážně zamyslet - to je myslím hlavní důkaz, kde je pravda.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Tirhaz

Pokročilý žák
čaroději mýlíš se...máme od Janix HZ...

nevím, jak to myslíš, že jsem "zničila" pár cechů...tebe jsem na grepalisu za těch 10 let nikdy nepotkala, a je pravda, že v jako každé hře se aliance slučují, a to v grepolisu platí dvojnásob :D a to jsem opravdu jako zakladatelka udělala, že jsme byli první na světě v žebříčku a sloučili jsme se s ohledem na strategii toho kterého světa :D:D tak se grepolis hraje...aliance vznikají, slučují se, zanikají :D...

a mimochodem i kamarádi mohou být v různých ceších...Mel byla pro založení nového cechu, já byla pro jinou alternativu...ale to neznamená, že dál nejsme virtuálními kamarádkami...jen nemáme společný cech, ale máme skyp :D:D

příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1277

Guest
Možná se mýlím v něčem, možná ne. Nicméně ty a citlivka jste dodělaly JFF. A to, že jste nedokázaly dělat turnaje aspon 1x za měsíc znamená,že už to aktivní lidi nevydrželi a utekli. Velitel cechu udělal chybu, měli odejít ti, kdo nechtějí hrát turnaj a mohli založit cech nový s hráči neturnajovými. To je asi vše ode mě.JFF už nikdy nebude tak silný a dobrý cech jako byl na začátku. Bude to cech, kde to hráči budou pořád jen tak nějak záplatovat tu hru, nic aktivního už tam asi nebude.
 

Tirhaz

Pokročilý žák
a vidíš...přesto jsem turnaje hrála :D což viděl každý, kdo se podíval na body...ohradila jsem se já a se mnou citlivka, Mel a další hráči (to už jsi asi zapomněl :D), že je to direktivum...o nic víc nešlo
takže tvé tvrzení, že jsem je nehrála není pravdivé a hraju je i teď...i když v omezené míře...(viz body)
..a zapomněl jsi dodat, že než jste ty a Míša odešli, už nehráli v tu dobu další velcí hráči...mima, ufonek, lord (velitel) už chodil na hru minimálně...a cech tím pádem spadl z prvního místa...já považuji za normální, že hráči na hru přicházejí a odcházejí...a nikdy jsi ty osobně, ani Míša, ani nikdo jiný mimo zakladatele tohoto tématu nenapasali, že odcházíte kvůli mé osobě...je zvláštní, že to vytahuješ až teď
a dodatek...zakladatel tohoto tématu v jedné z posledních OZ mě napadl za to, že ho srovnávám s tebou, pojmenoval tě mnoha hanlivými výrazy, které nebudu tu opakovat...a že nerozdýhá toto přirovnání s tebou (přitom já napsala na chat jen to, že direktivum už tu navrhoval saruman ohledně turnajů, že už to tu bylo...)...takže kdo mu o tobě co psal a na jakém základě se do tebe takhle pustil nevím...a ty se ho paradoxně zastáváš :D
 

DeletedUser1277

Guest
Budu se zastávat všech, kteří šli proti tobě. I Rashina šla proti tobě a i když skončila hru, tak co se týká boje proti tobě, tak bych se s ní spojil. Nepřítel mého nepřítele je můj přítel. Toto platí ve všem, i v hrách.
 

Tirhaz

Pokročilý žák
jak málo stačí se někomu znelíbit...stačí mít jen svůj názor, protinázor, zargumentovat ho a nechat hráče se rozhodnout ...a pokud se většina hráčů přikloní na stranu mých argumentů, tak ti, co jejich názor neprošel, pak už budou bít hlava nehlava....a ačkoliv jsem nebyla důvodem tvého a Míšina odchodu, a odchodu hráčů před vámi i po vás, vyjma tohoto příspěvku, tak proč do mě nekopat...ono se to hodí...
 

DeletedUser1277

Guest
Máš už cejch rozvraceče cechů. Tohoto už se fakt nezbavíš, nedá se nic dělat. Sauron a Saruman také nejsou oblíbené nicky-))))))))))) Přesto já jsem v nejlepším cechu a ty v cechu, který jde ke dnu. Takový je rozdíl neoblíbených nicků.
 

Tirhaz

Pokročilý žák
i já jsem dostala nabídky z výše postavených cechů...ale neodešla jsem...na obou světech
a záleží, zda je to skutečně "cejch", který je podpořen snůškami výmyslů, a nebo jen nařčení...křivé nařčení...pochopitelně se křivým nařčením bráním...
 

Tirhaz

Pokročilý žák
opakuji...nikdo, kdo odešel mimo zakladatele tématu, neodešel kvůli mé osobě...důkaz-HZ, které tu odcházevší hráči nechávají...
 

DeletedUser1277

Guest
Pěkně si povídáta na chatu? Vždyt tam zbylo 10 lidí, tak to už není moc na pokec. A zlu se nesmí ustupovat? V JFF je nějaké zlo? Je tam nějaký stbak nebo donašeč nebo co? Asi ano, pak je třeba to tam hlídat:):):):):)
 
Nahoru