• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Rozpad materiálu a pomoc sousedům

Jasnost

Učedník
Jen taková zvídavá otázka. Vím, že je tady denní rozklad many a dalších materiálů, v kolik hodin k tomu dochází? :) Pak jsem ještě nevypozorovala, kdy přesně se mi obnoví možnost přispívat denním příspěvkem do divu mých spoluhráčů. Myslela jsem, že to bude o půlnoci, ale není
 

Waso

Učedník
Když najedeš kurzorem. je tam někdy hláška: "Další rozpad v "xy" ...".
Platí pro PC.
 

Jasnost

Učedník
Oh děkuji, to jsem nevěděla ❤️ Mám jen telefon, tak jsem občas překvapená, co všechno hráči na pc vidí na rozdíl ode mě
 

Ezran SVK

Učedník
Pak jsem ještě nevypozorovala, kdy přesně se mi obnoví možnost přispívat denním příspěvkem do divu mých spoluhráčů. Myslela jsem, že to bude o půlnoci, ale není
denné úlohy zo sezóny sa tiež neobnovuju o polnoci ale o 02:00, takže teoreticky čo sa týka divov by to mohlo byť tiež vtedy
 

Elvinka12

Učedník
sousedska vypomoc je 23h od podani minule ale to ti jiste ukazuje na telefonu, pomoc do divu zkrze spolkovy bonus by to melo byt taky v ty 2h v zime pak v 1 stejne to je i s truhlama za sousedskou ktere se obnovuji ve stejny cas
 
Nahoru