• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Rozdělení žebříčku

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1056
  • Vytvořeno

Rozdělit žebříček?


  • Celkový počet hlasujících
    9

DeletedUser1056

Guest
Ahoj :) ,

měla bych takový menší návrh, že by se mohl rozdělit žebříček na Lidi a Elfy. Protože Lidé a Elfové mají jinak bodované jak budovy tak i manufaktury, např. Lidé dostanou za manufakturu na elixíry 123 bodů a Elfové 211 a nebo Lidé za svitkárnu dostanou 88 bodů a Elfové 113. Tak že podle mě to není fér a také když se podíváte na TOP 10 v žebříčku tak tam jsou většinou jen Elfové... Postě to pro mě, když hraju za není fér... :/

Tak že asi tak. Díky za názory, ale podle mně by to špatné nebylo :) .
 

Sindri

Guest
Určitě nemají elfové za všechny budovy více bodů, je v tom rovnováha. Nesmíme zapomenout na toto:
Vaše ohodnocení v žebříčku je v podstatě vypočteno sečtením vaší pracující populace a požadované kultury.
Tím pádem by to bylo za lidi snazší a to je si myslím to poslední, co by vývojáři dopustili. ;)
 

CherryFlower

Guest
Jestli to nebude i tím, že elfové jsou aktivnější :D Stačí se podívat do Herního koutku, jak elfové lidi válcujou :-D
A body v žebříčku nejsou jen za budovy, ale i za dobyté provincie... a když je víc provincií, je i víc místa na stavění a víc budov...
 

DeletedUser3201

Guest
Jako nápad dobrý, fakt by nebylo špatné rozšíření přehledu žebříčku. Netvrdím že nápad má být zavrhnut kvůli zmíněnému názoru bodování protože dle mého se boduje stejně, ale představa že si v žebříčku mohu prohlédnout kdo je nejlepší s Elfů nebo lidí a já bych ještě šel dál že celkový žebříček jak server 1 tak 2 a taky který svět má víc bodů. Co je na tom špatného?
 
Nahoru