• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Rozdílná výroba dočasných budov v obou světech

greenhornjerry

Pokročilý žák
Proč Zimní ruské kolo nedává na obou světech stejně vše po 24 hodinách? V Arendyllu v pořádku,ale na Winyandoru dostanete úlomky a VB za 24 hod a mince nebo kladívka až za 48 hod? Nejsem sám, kdo to chce vědět, protože se s tím setkalo už víc hráčů.Děkuji.
 

greenhornjerry

Pokročilý žák
Tak skončila výroba a zadal jsem novou.Zimní ruské kolo v pořádku,zůstává jen dotaz na rozdílnou výrobu u Obřího ruského kola.Je tedy v pořádku těch 24 a 48 hodin?
 

greenhornjerry

Pokročilý žák
Na to jsem se neptal,ale na tohle: Proč má mít každé z nich rozdílnou výrobu.Jasné u každého jsou 4 možnosti na výběr. Ale proč 2x24 a 2 x48hod Nemá to být 4x48hod?Nebo 4 x 24hod.Pochopil otázku?;)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Angedev

Velmistr písma
Má tam být 2x24h a 2x48h, je to tak správně. Proto píšu, že se jedná o rozdílné budovy, každá má výrobu nastavenou jinak :)

Pro jistotu přidávám citaci z bety:
Ferris Wheel Galore had a small rebalancing:

  • KP from 2 days to 1 day
  • Supply Windfall from 1 to 2 days
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím, mohu vědět, co je tedy za problém? O jakou chybu se tedy jedná?
 

greenhornjerry

Pokročilý žák
Jednalo se o to, že jak popisuje Angedev dvě rozdílné budovy mají i rozdílnou výrobu.Problém byl v tom, že Zimní ruské kolo se začalo chovat stejně jak to Obří ruské kolo! Trvalo to pár dní a když jsem tu vypsal dotaz najednou se to srovnalo?!Zákon schválnosti. Nebyl to jen můj poznatek stalo se to i jiným hráčům ve společenství. Prostě je to asi o tom,že světy :) na Elvenaru si žijí vlastním životem a hráči občas musí ty chyby strávit...;)
 
Nahoru