• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Rozšíření zmizelo a není

papap

Mistr slova
Tak toto se mi ještě za celou dobu hraní nestalo a docela mě to dost štve.Hraji chvilku ve světě Winyandor a akorát jsem vyzkoumal rozšíření města tři a pak po minutě když jsem ho vložil do města,tak těsně po vložení to hodilo hlášku omlouváme se nastala chyba,nebo tak něco a když se to hned samonačetlo,tak peníze mi zůstali,rozšíření kde jsem rozšířil město není a hlavně i zmizela možnost rozšíření)momentálně za 30000)...
 

DeletedUser1148

Guest
mě se to stalo jednou ,ale to se mi to rozšíření objevilo dvakrát.Jedno jsem umístila a koukám do rozšíření a bylo tam další.Tak jsem ho umístila také a objevilo se právě to co popisuješ.Jenže to bylo jakoby rozšíření navíc asi omylem.Ale aby jsem ho poctivě vyzkoumala ,položila a zmizelo ,to se mi ještě nestalo.Zkus písnout na podporu.
 

papap

Mistr slova
Děkuji,už jsem napsal.Bylo mi řečeno,že to působí dojmem chyby, ta tam také je, ale pouze zobrazovací. Kdy hra jakoby neumaže poslední rozšíření a tváří se, že jej máte k dispozici.
 

DeletedUser1148

Guest
papap je dobře ,že jsi tam písnul.Mě také vždy pomůžou.Poslední problém co mám nejde řešit ,ale počkám jestli nezmizí a když ne e tak to prý mám nahlásit jako chybu.Myslím si ,že se to přihodilo jen mě ,ale ani vyčištěním cookies a cache se mi to nepodařilo odstranit.Tak vydržím chvilenku a když nezmizí problém ,tak mi doporučili to nahlásit tady jako chybu.Odpověděli superrychle .Fakt jsou dobří.:)
 

Heimdall

Guest
Děkujeme za kladné ohlasy, pochvala vždy potěší :)
Bohužel jak jsme psali, jedná se o zobrazovací chybu - ale pokud vám to nebude jen trochu seďet, vždy napište tiket a my situaci určitě prověříme. Nicméně zde přiložím ještě krátký návod jak si můžete ověřit, zda tam chyba je či nikoli.

1 - spočtěte si celková rozšíření( z mapky - to může být při velkých plochách trošku obtížné, ale dá se to - třeba odečítat od celku 50x45 - nezapomeňte na základní velikost mapy 10x15)
2 - spočtěte si počet výzkoumaných rozšíření
3 - ve stavebním menu u rozšíření, si najděte kolik máte provincií a dle tabulky na WIKI zjistíte, kolik rozšíření jste již získali
4 - a uvidíte, zda vám počty sedí - nezapomeňte, že jsou ve hře také rozšíření za dia, kde počet těchto umístěných rozšíření ve hře zjistit nelze - my to však vidíme, takže se nebojte na nás obrátit, pokud nebude něco sedět nebo i pokud se vám to nebude chtít počítat :)
 
Nahoru