• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Rozšíření z provincií

  • Zakladatel vlákna DeletedUser238
  • Vytvořeno

DeletedUser238

Guest
Ahoj, pochopila jsem správně, že pokud mám prozkoumáno víc než 457 provincií, nemám nárok na další rozšíření z provincií? Na Wiki to končí číslem 457 a já mám teď 461 a počet požadovaný pro další rozšíření mi to ukazuje 0. Takže už dál nebudu rozšiřovat? Místo bych ještě měla.
 

DeletedUser1728

Guest
Zajímavé že za týden nik z odpovědných nedá odpověď na tak důležitý dotaz!!!
 

Magni

Guest
Ahoj! :) Někdy je těžké nepřehlédnout nějaké téma či otázku. Jak píše @Makropulos , tak nyní je skutečně hranice 60 rozšíření z provincií maximum. V každém případě bych se nebál, s novou kapitolou jistě přijde nové místo! :)
 

Laura

Mistr slova
Zdravím, ohledně rozšiřování, s novou kapitulou přijde nové místo a bude to jen rozšíření z výzkumu nebo bude i možnost rozšíření z provincií, 457 je v současnosti strop, už se nebude navyšovat?
 

Iddun

Guest
Zřejmě tě odpovědí nepotěším, zatím se místo navyšovat nebude. Městský prostor bude důležitou součástí výzvy této kapitoly.
 

Laura

Mistr slova
Odpověd' mě opravdu nepotěšila, ale tak co se dá dělat. I tak díky za odpověd'...
 

Prealiena

Velmistr písma
Tak to mě opravdu nepotěšilo. Vzhledem k dlouhé přípravě kapitoly elementálů všichni top hráči na několik měsíců zkysli u půlčíků.
Tak se to rozhodli rozjet, začali stavět nechutné množství manufaktur, kupovat kouzelné obytné budovy a rozšíření jak divý.
Došlo to tak daleko, že už se někteří dostali až na max počet rozšíření. (Sorry Makropulos, to není namířeno proti tobě)

A pak se Inno divý, že už jim nemůže v nové kapitole dát další rozšíření, když už mají maximum.

No a my, co jsme se k půlčíkům jěště ani nedostali za to musíme platit.
Toto nejsou rovné podmínky. Prosím přetlumočit vývojářům.
 

Magni

Guest
I hráči, kteří si koupili rozšíření navíc a jsou nyní na konci, za něj museli zaplatit. Nevím co řešíš nebo co je pointou tvého příspěvku, nikdo není o nic ochuzený. Každý hráč má stejně omezený počet rozšíření z provincií. Každý hráč tedy může získat to, co kdokoliv jiný ve hře. To co si kdo koupí navíc je logicky navíc, ale opět i to "navíc" mou mít všichni, pokud jsou ochotni diamantové rozšíření zakoupit. Nějaké vysvětlení k tomuto výplodu tedy? :) Abychom to mohli přetlumočit jasně a správně :)
 

Prealiena

Velmistr písma
OK, možná jsem se nechala trochu unést, uznávám.
Bude alespoň rozšíření ve výzkumném stromu třinácté kapitoly, nebo nám vývojáři říkají, že už je konec a další rozšíření se budou jenom kupovat?
 

Magni

Guest
V další kapitole je ve výzkumu pouze jedno rozšíření. Plány vývojářů do budoucna samozřejmě nevíme, nemůžeme tedy říct, co nám vývojáři říkají :)
 

mates123456

Znalec fóra
Ahoj moc by mě zajímalo, jak to bude třeba s event.úkolama .prozkoumej provincii nebo vyřeš střety když už nebudu mít co zkoumat a kde bojovat?
 

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

A tak to není zase tak špatné ... hráči ušetří a ušetřené bude rvát do výzkumu :) no a když dojde výzkum tak do turnajů.
Ovšem otázkou jsou věci jako je další rozšíření města pokud někdo nemá plnou nebo pokud bude na konci výzkumu tak by asi měl. A taky se našetří armáda aspoň na turnaje.

Ale co už je chyba ve hře ohledně provincií ... když je to tak skvěle nastavené kolik sousedů máš tak větší spektrum hráčů a nabídek na trhu tak to je nefér. Snad inno těmto hráčům zruší poplatek za obchod že ano?:)
 

DeletedUser235

Guest
Zdravím sousedku Makropulos. Tak sem se taky dostal do týhle fáze. Nejprve sem si asi 14 dní myslel, že je to bug, když mi to ukazovalo že do dalšího rozšíření zbejvá 0 provincií. Naneštěstí teda ne. Nevím co si INNO myslí, ale tohle je teda naprosto špatně nadesignovaná hra. Hráč by měl mít i v late-game pocit nějakého úšpěchu, nějakého pokroku a to že s rostoucím počtem provincí roste požadovaný počet i čas na jejich průzkum naprosto chápu, to že se snižuje i počet vyzkoumatelných rozšíření chápu, ale tím že stanovíte limit pro rozšíření je teda fakt ubohost. Kdyste radši místo stávající křivky měli na konci rozšíření za 20/30/40... provincí, stále by to hráčům umožňovalo plánovat dopředu a těšit se na další vývoj města. Takhle ste to úplně zabili...
No gratuluju vám přišli ste tím o platícího hráče. Protože asi s hrou konečně budu moct seknout, když teď už neni kam se hnout. Fakt netušim kam mam pak nacpat elementály, když budu moct vyzkoumat JEDNO rozšíření a další si můžu maximálně koupit...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

Já bych se chtěl nejdříve zeptat jestli v té dané fázi je rozšíření to maximální možné v základu neboli když kliknu na přemístění tak jsou již všechny políčka rozšířené?

A to že přes provincie již nelze rozšiřovat tak to znamená že pro rozšířování za diamanty bude taky limit? No ale i tak když by nebyl tak když by někdo do toho fakt investoval tak lze rozšiřovat i dále a tím se asi malinko upraví vyobrazení města ne protože mít budovu ve vzduchu ... No ale do jaké fáze jsou hráči ochotní platit za rozšiřování že?

A tak doufám že tento konec rozšiřování bude nastálo a hra bude stát za svým rozhodnutím ... o_O
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Přátelé, jak jistě víte, v Elvenaru pracujete s omezeným prostorem, tedy místem, kam můžete umístit budovy. Tento omezený prostor je rozdělen do tzv. rozšíření, která lze získat 3 způsoby (za diamanty, z výzkumu a za dokončené provincie). Každý z těchto způsobů má logicky i omezený počet možností, kolikrát je můžete získat - tato čísla jsou známa dlouho dopředu, viz Wiki. V současné době můžete získat maximálně 129 rozšíření (27 si jich můžete koupit za diamanty + 42 rozšíření získáte z výzkumného stromu + 60 za dokončených 457 provincií). Při aktuálním nastavení nelze získat více rozšíření, než je udáno.
 
Nahoru