• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální rozšíření města

DeletedUser34

Guest
bolo by dobré keby dali do stromu výskumu viacej rozšírení mesta ako ak človek nemá diamanty
po dokončení výskumu potrebuje hodne veľa rozšírení získať
mohli by pridať ešte aspoň 4 alebo 5 rozšírení
 

DeletedUser1055

Guest
Taky bych to přivítala, ale myslím si že to je bohužel součást strategie, jak má člověk s čím hospodařit a ne si zaflákat hned od začátku všechny pole budovama. Též můj případ :)
 

surimi

Guest
Také bych uvítala více rozšíření města,ale bohužel jak psal/psala naci je to strategie. Proč nám to ulehčovat, když nám to mohou ztížit,že :). Mě se prozatím osvědčilo opravdu nestavět vše co bych potřebovala,ale spíše vyčkávat a stavět skromně :). Co vím tak hodně lidí staví, staví, staví pak čtvrtinu města boří jen, aby měli volné místo.
 

DeletedUser34

Guest
stavat stavat stavat toť oč tu bieží :) :D:D:D:D
a miesta nikdy neni dosť aspon nie pretich co si ho nezaobstaraju za dia :)))
 

Ethariel

Guest
Já bych uvítal pro hráče, co mají už celou mapu města rozšířenou, aby se zvětšila samotná mapa města. Ono se neví jestli přibudou nějaké nové budovy, nebo jestli nějaké nové vylepšení nenavýší nároky na prostor těch stávajících. Jsem sice jen na začátku, ale zajímá mě jak budu hospodařit s místem když budu mít všechny možné rozšíření, ale už nebudu mít kde stavět.
Kdyby se tak povedlo prosadit možnost druhého města, které by bylo možné až po dosažení maximálního výzkumu, jistého počtu provincií a absencí místa pro rozšíření v stávajícím městě. Tím by se zabili dvě mouchy jednou ranou. Zaplnili by se totiž i místa po smazaných hráčích.
 

DeletedUser34

Guest
kazde nove rozsirenie stromu vyskumu ridava rozsirenie mesta ci uz priestoru kde sa rozsirenia uladaju alebo aj tie ktore sa daju kupit za diamanty alebo ziskat za provincie a ziskat za viskum takze sa rozsiruje vsetko kazdym novim pridanim veci v strome viskumu
 
Nahoru