• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Relikvie

Eragon92

Znalec fóra
Dobrý den,

chci se optat jak zvyšuje se počet relikvií potřebných na zvýšení bonusu?

Mám totiž všechny provincie na křišťál dobyty (samozřejmě ty co jsem oběvil) a přesto mi v podmínkách svítí, že potřebuji ještě jednu relikvi pro zvýšení bonusu.

Pokud ne rada promazat historii, cache atd. je zbytečné to jsem nedělal cca 2 dny zpět. Flash by měl být také akutální....

Předem díky
 

CherryFlower

Guest
Bonusy se zvyšují postupně, když jednu úroveň splníš, zvýší se ti bonus a začne počítat další kolo... takže tobě teď chybí 1 relikvie do dalšího zvýšení. Až ji najdeš v další provincii, zvýší se ti bonus a začneš zase nanovo na další vyšší level :)

https://cz.wiki.elvenar.com/index.php?title=Relikvie
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Počet relikvií pro zvýšení bonusu je pevně daný. Zde (úplně dole) je tabulka kde je napsáno při jakém počtu relikvií se bonus zvyšuje a hodnota bonusu.

Mám totiž všechny provincie na křišťál dobyty (samozřejmě ty co jsem oběvil) a přesto mi v podmínkách svítí, že potřebuji ještě jednu relikvi pro zvýšení bonusu.

Tomuhle moc nerozumím. Všechny provincie na křišťál mít dobyté nemůžeš. Tedy aspoň troufnu si říct že ne, mapa je obrovská :) A ani si nemyslím, že máš 204 relikvií na nejvyšší možný bonus. Takže tuto větu nějak nechápu...

Každopádně, pokud máš úkol, kde musíš získat ještě jednu relikvii křišťálu, budeš muset prozkoumat další křišťálovou provincii a vybojovat jeden "otazník". Za každý ten otazníček/místo v provincii získáš jednu relikvii. Za celou jednu provincii získáš tedy logicky 8 relikvií ...tedy pokud myslíš úkol. Sám ti pořádně nerozumím :)))
 

DeletedUser180

Guest
A abys mohl zkoumat a dobývat, musíš hrát.
Tak jsme to společně daly do kupy ne ?
 

DeletedUser180

Guest
Jestli to někdo čte, musí si myslet že je tady parta bláznů a zdrhne pryč.

Každopádně počet relikvií je fakt dělán prapodivně. Taky mi kolikrát není jasné podle jakého vzorce se to dělá ( a mám na mysli i ty odkazy a tabulky)
Je to prostě záhada.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No jsou jen dvě možnosti. Buď je to pevně daný nebo je tam nějaká závislost. Tak či onak, my musíme prostě jen přijmout že tak to je a naučit se s tím žít :)))
 
Nahoru