• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Relikvie

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser167

Guest
Ahoj. Nevím proč , ale když dobiji uzemí , provincii , nevidím přísun relikvií do skladu , hlavně se jedná o ty lepší relikvie . Jedná se o drahokamy a křišťáli. Pokud je to v souladu s hrou a nemám něco povýšené či tak , tak mi prosím napište kde se to dočtu. Jinak mi už dlužíte 9 relikvií !


EDIT - Aha tak už jsem to našel , ale stejně nechápu proč je to vidět v hlavní budově ale ne na horním panelu. A prosím o ssmazání tohoto topicu. Děkuji
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6

Guest
Ahoj, nějaké informace o relikviích můžeš naleznou zde. Relikvie ti zvyšují produkci v manufakturách.

Též jsem si všiml, že jsi tu nový. Nechceš se zastavit v komunitním koutku a představit se nám, nebo se zapojit do nějaké diskuze, nebo hry v krčmě? Napadlo tě něco, co by jsi rád viděl ve hře? Sděl nám svůj nápad přímo zde. ;)
 

DeletedUser198

Guest
Ahoj,také jsem tu nový,zajímalo by mě k čemu jsou mi relikvie třeba na železo když mám bonusový mramor.Relikvie na mramor mi zvyšují výrobu mramoru v mých výrobnách,ale relikvie například na železo jsou mi v podstatě k ničemu,pochopil jsem to správně? Nebylo tedy třeba od věci aby bylo možné s nimi obchodovat? Já bych svoje relikvie na železo prodal někomu kdo má bonus na železo a on mě zase svoje relekvie na mramor neb jsou mu úplně k ničemu,...
 

DeletedUser6

Guest
Ahoj, mapa je pro všechny stejná, proto jsou v okolí všechny relikvie.
Určitě by bylo užitečné je jakkoliv vyměňovat, avšak bonusy už by byly příliš vysoké :eek: :)

Také budeme velmi rádi, pokud se nám představíš. Pokud tě napadá něco, co by jsi rád viděl i ve hře - polož svůj návrh. A dále se můžeš přijít posadit do krčmy a zapojit se do některé z her, nebo diskuzí s ostatními. ;)
 

DeletedUser199

Guest
mno, stejně mi přijde, že se ty relikvie připisují nějak divně, teď jsem měla dostat 3 relikvie hedvábí a mám tam houby nejsou ani v hlavní budově ani v horním panelu a včera to stejné u něčeho jiného :)
 

DeletedUser6

Guest
V tomto případě možná stačí restartovat prohlížet. Každopádně si můžeš spočítat, kolik relikvií jsi na mapě získal a jestli ten počet souhlasí s počtem v hlavním sídle. :)
 

DeletedUser199

Guest
no jenže já v hlavním sídlem nemám žádnou to je ten problém teď jsem v té provicii provedla další boj a opět 1 ks hedvábí nikde :)
prov.JPG
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6

Guest
Toto je tvé zboží, které potřebuješ na výzkum, vyjednávání na mapě, ...
Nahoře této tabulky je záložka "relikvie", kde je najdeš. Relikvie zvyšují výrobu zboží.
 

DeletedUser199

Guest
boože já jsem ale trubka :D oka tak tam relikvie mám díky :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru