• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Regular96

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno

Deleted User - 42211

Guest
Ahoj Elvenare!
Hraji už nějaký pátek, na fórum jsem začala přispívat až díky té bezvadné soutěži s hledáním sněhuláčků, ale představovat se mi přišlo zbytečné. A vzhledem k tomu, že jsem tu začala přispívat více, asi by se hodilo, abyste se o mně něco dozvěděli ;)
Online svět her mi nikdy nebyl cizí a už ve svých 14 letech jsem si našla RPG hru o virtuálních bradavicích, hocz, pokud někdo zná :) Vydržela jsem tam 4 roky, jezdila na srazy, poznávala nové bezvadné lidi. Ovšem přestal být čas na tak časté hraní, tak jsem přešla do stavu občasných "klikaček", jak říká můj přítel :D

Hrávala jsem divoké kmeny, kde jsem se dostala mezi 10 nejlepších na světě, dokud mě jeden "přítel" z kmene nezradil a nevyplěnil mi městečko v době, kdy jsem mu předala nad ním kontrolu v době dovolené. Znechutil mi to tak, že jsem bojové hry přestala hrát a přesedlala na bigfarm a starání se o farmičku se zvířátkama ;) Tuto hru však vystřídal Elvenar, který teď u mě vede na plné čáře. A to díky tomu, že můžu hrát za své oblíbené elfíky ;) A nesmím opomenout hru Shakes & Fidget, u které jen relaxuju v průběhu dne a to už po dobu 2 let :D

Ano, jsem velice hravá holka z Brna :D Ale nehraju jen hry na počítači, dejte přede mě jakoukoliv hru a já se chytím :D Myslím, že k tomu jsem se už vyjádřila v tématu k deskovým hrám, tak zájemci můžou číst:D

A pokud by někoho něco zajímalo o mě, jako h´člověku, tak vám povím, že jsem studentka vysoké školy chemické na VUT v Brně, studuju obor Biotechnologie, což jsou různé genové manipulace a modifikace, takže bacha na mě! :D A od letošního roku jsem i učitelka odborných předmětů na zdravotnické škole :D

Tak, to jsem já a všechny vás zdravím ;)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Paní biotechnoložko, vítám tě u nás na fóru! Mám hodně známých, kteří se věnují oboru biochemie a biotechnologie, určitě tedy chválím vhodně vybranou školu. Zároveň doufám, že se ti u nás na fóru bude líbit (resp. už líbí)! ;)
 

Deleted User - 42211

Guest
Ó, to děkuji ;) Školu jsem volila podle obtížnosti, nejsem žádný béčko a zvolila si náročnější obor :D Ale hlavně mě to baví, tak jsem spokojená :) A abyste všichni věděli, dneska jsem byla na zkoušce a přinesla si 2. Béčko a jsem strašně šťastná :D
Co se týče fóra, lituju, že jsem nezačala přispívat dřív, je to tu s vámi fajn ;)
 

DeletedUser34

Guest
je gratulujem k Néčku k dvojke ale aj tak si pre nás Ačko :D

a ak sa ti podari vivinut bionicke oko daj vediet budem prvi zaujemca o transplantaciu tie moje zial uz odchadzaju mozno este rok videnia ma caka a potom svet tmy

//Sloučen doublepost. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 42211

Guest
to nestraš! :-O A tímhle se moc asi zaobírat nebudu, já jsem spíš okolo geneticky modifikovaných organismů
 

Ethariel

Guest
No musel bych mít duté kosti a křídla s rozpětím několik metrů ale samotná představa je imponující :D Ale zapustit kořeny se mi nechce :D
 

Deleted User - 42211

Guest
:D vynechám tedy geny pro růst kořenů, abys byl spokojený :p :D
 

Ethariel

Guest
Pak by ale rostlina, nebo cokoliv čemu míníš upravit genetickou výbavu, nedostávalo dost živin z půdy :( Pokud tedy nemíníš stvořit trifidy :D Ti by se živili na nás :p
 

Ethariel

Guest
Že by jsi zvýšila schopnost toho tvora/rostliny, aby byl/a schopen přijímat více látek z okolního prostředí? Třeba zvýšení efektivity fotosyntézy?
 

Deleted User - 42211

Guest
Elfí gen, to by bylo nádherný!
Protokol, dobře, pro tebe strčím gen z melounu do borůvek :D Ale mám strach, aby se v tom neprojevila i ta slupka :D Hmm...hodně práce přede mnou! :D

Třeba zvýšení efektivity fotosyntézy?
Tak to ti řeknu rovnou, že tohle se nepovede :D

//Sloučen doublepost. Sindri
 

DeletedUser34

Guest
iak vraj banány su ciastocne radioaktyvne co tak nejak zmanypulovet aby boli viac radioaktyvne a pouzivali by se ich miesto uranu v elektrarnach
 

Ethariel

Guest
Neříkej že se to nepovede. Jednou se najde člověk, co nebude vědět, že to nejde a dokáže to :D Špičaté uši a dlouhověkost chceme všichni :D
 

Deleted User - 42211

Guest
taky pravda :D No, uvidíme, jak tohle dopadne, nápadů tu mám rozhodně dostatek :D
 
Nahoru