• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Problém s chatem

Modyara

Pokročilý žák
Ahoj,
založila jsem společenství a jsem tam zatím jenom se známou, ale když do chatu něco napíšu a odkliknu, tak se to v tom chatu nezobrazí a ani té známé ne. Zkoušela jsem se odhlásit a znovu přihlásit, ale nepomáhá to. Vždy je tam jenom upozornění na počet nových zpráv, ale když chat rozkliknu, tak tam žádný text není. Dá se s tím něco udělat?
 

DeletedUser1198

Guest
no, u nás ve společenství (na W) máme vždy po reloadu hry ve zprávách červený příznak "100" a to i když není žádná nová zpráva. Chat nám všem vypadává každou chvíli. Patrně to bude chybka, snad nebude na věky :)

//Odstraněna zbytečná citace. Forseti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@Modyara, pokud problém s nezobrazujícími se zprávami přetrvává, napiš nám prosím herní podporu, podíváme se na to!

@pes63, co se týká neustálého zobrazování nepřečtených zpráv, tak se bohužel opravdu jedná o chybu, naši technici již pracují na jejím odstranění. Omlouvám se tedy a prosíme o trpělivost!
 

DeletedUser1198

Guest
Vypadá to tak, že něco (cokoli) napíšeš a když to "odentruješ" - tedy odešleš do chatu, tak se to nikomu nezobrazí, ani pisateli.
 

DeletedUser3966

Guest
od dopoledne je také u mě naprosto nefukční chat, jak na A tak i na W světě
cokoli napíšu, tak se ztratí kdesi a není vidět co je psáno, okolo desáté ještě fungoval naprosto správně.
 

DeletedUser3966

Guest
teď jsem se dočetla v jiném tématu že se problém týká chromu, tudíž i mě .... tak snad se to brzy opraví
 

Saux

Znalec fóra
Tak u mě je tomu přesně naopak - doma na Chromu mi chat funguje, zatímco v práci na IE ne :)
 

Modyara

Pokročilý žák
Zkoušela jsem Chrome, Microsoft Edge i Lišku, nikde mi nefunguje, ale už jsem psala na podporu, předali to technikům a bude se to opravovat.
 

DeletedUser3966

Guest
Tak u mě již zprovozněno, tak děkuji a snad i ostatním to již šlape tak jak má ;)
 

DeletedUser3323

Guest
ahoj, chtěl bych se zeptat proč se mi nezobrazují příspěvky na chatu společenství ??? přitom v červeném políčku svítí počet vzkazů . . .
 

Angedev

Velmistr písma
Chyba je ten svítící počet vzkazů, svítí tam všem, ať je tam 1 zpráva, 30 zpráv nebo žádná, všem tam svítí stovka ;)
 

DeletedUser341

Guest
ahoj, chtěl bych se zeptat proč se mi nezobrazují příspěvky na chatu společenství ??? přitom v červeném políčku svítí počet vzkazů . . .
Problém zaseklého chatu - mělo by stačit se odhlásit a znovu přihlásit a půjde to. K chybě dochází po několika přepnutích mezi různými okny - na opravě se dle všeho už pracuje :)
 

DeletedUser5215

Guest
Jsem rád, že se pilně pracuje... raději bych byl, kdyby fungoval chat
 

DeletedUser4404

Guest
no, a mě chat sice funguje.. teda teď aktuálně ano.. ale pro změnu se nezobrazují jména pisatelů.. takže je v tom maličko bordel :D
 
Nahoru