• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit problém s úkoly, nejde splnit...

  • Zakladatel vlákna DeletedUser265
  • Vytvořeno

DeletedUser265

Guest
v úkolu Elfí čarodějky I mám splnit vylepšení zbrojnice a manufaktury na kouzelný prach... zbrojnici mi to vzalo a je splněno, ale u manufaktury nic a to jsem ji už vylepšila podruhé... :( nemůžu takto splnit úkol...
 

adamnet

Učedník
Nevím jestli je to chyba,ale za úkol mám postavit sochu uctívaného mudrce.V nabídce staveb-kultura je pouze zpodobnění uctívaného mudrce.Tu jsem postavil,ale splněný úkol nejde odkliknout jako splněný.
 

DeletedUser34

Guest
a dal si justavať po precitani úlohy alebo pred prečitanim ????
 

CherryFlower

Guest
Kdy se vám to vylepšení nebo mudrc dostavěli? Bylo to v době, kdy jste nebyli přihlášení ve hře? Mně se totiž stalo, že jsem dala vylepšování budov a když se to splnilo přes noc, ráno jsem najela hru, budovy byly dostavěné, ale úkol splněný nebyl. Tak jestli není zakopaný pes v tomhle.
 

phaeton

Guest
Stala se mi stejná věc. Vždy to tak šlo udělat, spustit výrobu budovy na 8 hodin, ráno se přihlásit a shrábnout odměnu za úkol. Teď se mi to stalo už počtvrté (3x dílna, jednou budova) že mám dostavěno a úkol se nesplnil.
Nevím jestli to s tím má co do činění, ale mám úkoly ve třetí "epoše" a začalo to v době kdy mi některé úkoly ze seznamu opakujících se vymizely (o kterém vím tak je: Nasbírej 750 zboží).
 

DeletedUser467

Guest
Včera si ke mně našel cestu stejný quest jako issis666 (název questu"Elfí čarodějky"). A taky se mi to po vylepšení manufaktury na kouzelný prach neoznačilo jako splněné. Určitě jsem ten quest dostala dřív, než jsem začala manufakturu zlepšovat, protože mám všechny manufaktury na max. úrovni a výzkum na další vylepšení je v nedohlednu, tak jsme musela kvůli tomuto nezrušitelnému úkolu stavět novou manufakturu. Tím, že bych to dala stavět dříve než jsem na to měla quest, to tedy určitě nebude. Je ale fakt, že jsem klikla vylepšení večer, vypnula PC a šla chrupat. Manufaktura se mi tedy vylepšila v době, kdy jsem nebyla online a po přihlášení úkol nebyl splněn. Dnes jsem dala vylepšovat manufakturu na prach znovu a byla u toho online. Tentokrát se mi úkol splnil. Takže asi bude problém opravdu v tomto, jak psala Cherry. Možná byste se na to měli ještě podívat, když se problém objevuje u více lidí a u vylepšování i jiných budov pro quest, viz příspěvek od Phaetona.
 

luterina

Veterán
Ahoj, dnes jsem zadala opakovací úkol vylepši budovu na úroveň 6 nebo výš, potom jsem dala vylepšit budovu z úrovně 8 na úroveň 9 a po dostavbě budovy přesně jak píšete, úkol nebyl zaznamenán jako splněný, již se mi to v minulosti několikrát stalo a psala jsem to na podporu, kde jsem byla upozorněna, že nejdříve musím úkol přijmout a potom zadat jeho splnění, takže na toto si opravdu dávám velký pozor a tentokrát jsem si ho dala obzvlášť, takže určitě jsem úkol nejdříve přijala a potom zadala jeho splnění, též jsem se během plnění úkolu ze hry odhlásila a do hry znovu přihlásila, taky bych byla ráda kdyby se na to někdo podíval a to opravil.
 
Naposledy upraveno:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Poslední dobou mají někteří hráči problém s dokončením úkolu, pokud dojde k jeho splnění, když jsou offline. Což nás samozřejmě moc mrzí, omlouváme se! Nicméně nemusíte smutnit, než se tvůrcům hry problém podaří opravit, stačí napsat na herní podporu a zmínit jméno úkolu, se kterým tento problém máte. Kolegové vám rádi pomohou. ;)
 

dRaczek

Pokročilý žák
Jen připomínám, že stále zlobí dokončení úkolu, pokud k jeho splnění dojde, když jsem offline.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Jak jsem napsal výše, je nutné kontaktovat podporu a napsat jméno úkolu. Nefungující úkoly nelze opravit najednou, musíme to dělat individuálně.
 
Nahoru